Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] MilKaHinKa

#1

Nick w grze: MilKaHinKa
Wiek: 16
Staż na serwerze (od kiedy grasz): od poprzedniej edycji dokladnie nie pamietam
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 1 do 5 godzin zalezy od wolnego czasu w ciagu dnia.
Otrzymane na serwerze kary: brak
Długość gry w Minecraft: ojejku jakies 4 lata?
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: tak admin, moderator
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: posiadam mikrofon oraz skype, discord, ts3
Obecni Administratorzy (wymień):
-MiroTcz
-Inquisitor4K
-N_Thinker



Obecni Moderatorzy (wymień):

SuperMod:
-Ladykotka
-Animekowa


 
Mod:
-Ziomek
-Slou
-_Diamentowa_

KidMod:
-Madelaine_
-Marika07
-Damexti



Obecni Czat Moderatorzy (wymień):
brak

Komendy KidModa/CzatModa:

KidMod:
/kick nick powod
/tempmute nick czas powod

CzatMod:
/kick
/tempmute
/jail
/cc
/comment



Obowiązki KidModa/CzatModa:
Dbanie o porzadek na serwerze, czacie. Zglaszanie bledow, bugow. Pomoc graczom oraz administratorom.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie
Gdzie znajduje się regulamin: Na forum, na serwerze pod komenda /regulamin lub /menu>Pomoc>Regulamin serwera
Dlaczego właśnie Ty: Jestem czesto na serwerze, staram sie pomagac graczom. Jestem osoba pomocna oraz kulturalna (no chyba ze jestem wkurzona ale potrafie zachowac spokoj)


Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam sie Milena mam 16 lat od 6 lat mieszkam w Niemciech wraz z moja rodzina. Interesuje sie sportem, gramy komputerowymi oraz muzyka. Posiadam w domu 2 gitary elektryczna oraz akustyczna, keyboarda oraz mam zamiar kupic perkusje elektryczna. Niestety od dwoch lat choruje na depresje z powodu mobbingu w szkole przez inna narodowosc oraz moja wade wymowy. Kocham zwierzeta aktualnie posiadam kota Zeusa oraz posiadalam swinke morska Lune i chomika Dextera. Mam 4 starszego rodzenstwa. W przyszloscy chciala bym zwiedzic lub zamieszkac w USA.

#2

Ziomek? Zaskoczony Nie znam.. Chyba jestem zbyt mało na serwie, żeby poznać Moderatora "Ziomek" Płacz ze śmiechu
Jakoś nie widziałem, żebyś kiedyś pomagała komuś.. Mała aktywność na forum. Jestem neutralny z przechyleniem na nie..
[Obrazek: b55221c559007.png]

#3

ale ja cie widze tylko raz na tydzien to jak mozesz oceniac co robi Płacz ze śmiechu nie rozumiem cie Płacz ze śmiechu

#4

Rzadko Cię widuję, jednak gdy już byłaś, nie widziałam, abyś komuś pomagała. Mała aktywność zarówno w grze, jak i na forum.
Neutral/nie.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#5

(26-07-2017, 16:27 PM)Slou napisał(a): Rzadko Cię widuję, jednak gdy już byłaś, nie widziałam, abyś komuś pomagała. Mała aktywność zarówno w grze, jak i na forum.
Neutral/nie.

Ostatnio jedyne od dwoch dni mnie nie ma bo jestem zajeta przygotowaniamy do wyjazdu na wakacje do Polski. Duży Uśmiech

#6

Nie...
Zabijasz, czasami nekasz nieee.....
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#7

Tylko dwa dni? To nie wymówka. Nie widuje cie na serwerze za bardzo nawet Skyblock i creative. Za bardzo też nikomu nie pomagasz, i nie jesteś dostępna na forum (widać to po liczby postów) 


Niestety ale jestem na nie.  :s
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#8

Jestem na tak
+ogarnie
+dysponowanie dużą ilością komunikatorów
+doświadczenie
+wiek
+nie była jeszcze karana na serwerze
---------------------------------------------

#9

(26-07-2017, 17:00 PM)Damexti napisał(a): Nie...
Zabijasz, czasami nekasz nieee.....

A moze jeszcze jakis inny powod?
Od dluzszego czasu zabijam tylko jak jest koniecznosc.


Nie wiem co wy robicie ze mnie nie widzicie no ale ok.

#10

Podanie napisane bardzo ładnie.
Milka bywa na serwie ale jak dla mnie nie wyróżnia się miedzy innymi graczami. Nie byłam świadkiem z jej strony pomocy innym graczom więc w tym temacie nie mam nic do dodania.

Co do "Dlaczego właśnie Ty: Jestem czesto na serwerze, staram sie pomagac graczom. Jestem osoba pomocna oraz kulturalna (no chyba ze jestem wkurzona ale potrafie zachowac spokoj)" <- broniąc Vixa byłaś opryskliwa, nie miła i sama prowokowałaś zaognienie konfliktu więc tutaj napisałaś nieprawdę.


Jestem na neutral/nie
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości