Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


ban za nic na discordzie

#11

No właśnie. Jak weszłam do was na kanał to już nie miałeś nic do powiedzenia faktycznie, za to poczytałam sobie to i owo co pisaliście na czacie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#12

Nie było mnie przy tym zajściu gdyż nie posiadam konta na discordzie , ale popieram animka , trollujecie również na chacie MW.

#13

Animekowa za to co pisałem na czacie to dostałem ostrzeżenie w postaci kicka ze serwera

#14

Nie było kika zamiast upomnienia, widziałam że dostałeś upomnienie przez Toptisa na czacie, kika dostałeś za ubliżanie mu na kanale a bana dostałeś za późniejsze prowokowanie go.
i powtarzam.... ban na Discrdzie jest na maks 7dni wiec nie wiem po co ta cała akcja.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#15

W jaki sposób jemu ubliżałem, chciałbym zobaczyć jaki kol wiek dowód, że takie coś miało miejsce co napisałaś

I po co ta cała akcja ?
To mam się nie odwoływać do bana pomimo, że dostałem za nic.

#16

Niestety na Discordzie nie ma możliwości nagrywania rozmów ;/ Przecież to nie jest permban czego w tym nie rozumiesz? Marudzisz jakby ci ktoś nie kare dał za niestosowne zachowanie a zabronił całkowicie grać w MC.

poza tym to Ty praktycznie nie korzystasz z Discorda. Pierwszy raz Ciebie widziałam dopiero tamtego dnia.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#17

właśnie ostatnio zacząłem korzystać aktywnie z discorda. A dwa jeśli dostaje nie słusznego bana to mam siedzieć cicho?! -,-

#18

Cytat:dostałem za nic

Nie istnieje coś takiego jak mute/ban za nic. Już ci wytłumaczyli kilka razy za co dostałeś bana, ale możesz się upierać przy swoim, to nie ma już znaczenia. Wystarczy spojrzeć na same wpisy na czacie, z których można wyciągnąć wnioski, że prawdopodobnie podobne zachowanie miało również miejsce w komunikacji głosowej, a biorąc pod uwagę wcześniejsze problemy z przestrzeganiem regulaminu prawdopodobieństwo to jest znacznie wyższe.

Nie znalazłem opcji tymczasowych banów i z tego co wiem twórcy Discord nie wprowadzili do tej pory takiej opcji, stąd też wszystkie nakładane bany są permanentne (nick + IP)  i te które mają być "tymczasowe" trzeba ręcznie zdejmować po pewnym czasie.

Zamykam wątek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości