MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: ban za nic na discordzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. Nick w grze: No_i_Masz_Bana
2. Data ukarania: 21:25
3. Nick osoby karającej: podobno Toptis czy jakoś tak
4. Powód bana: podobno, że powiedziałem, że jest dziewczyną taką informacje dała mi Slou.
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Uważam, że powinienem dostać ub ponieważ nic takiego nie powiedziałem, przy całej sytuacji byli: Madelaine_, Vixeri, Animekowa oraz sam Toptis.
Powiedziano mi też, że wielokrotnie byłeś upominany i nie reagowałeś na upomnienia administracji, nie umiałeś się zachować. O tym też mogłeś wspomnieć
raz zostałem upominany i dostałem kicka z serwera
Banik ty co chwilę robisz wątki że dostałeś bana za nic.
Moim zdaniem skoro.dostałeś to na pewno słusznie
No wlasnie nie bardzo damexti Płacz ze śmiechu
Kiedy ja tworzyłem wątek, że dostałem bana ? to jest moje pierwsze odwołanie do bana
Przydałoby się aby osoby które ponoć były przy tej sytuacji wypowiedziały się na ten temat. Mnie tam nie było więc nie mogę nic powiedzieć.
Witam i przepraszam za moją nieobecność na forum otóż nie miałem czasu wbić Smutek
 Dostałeś bana za nie akceptowalne słownictwo na serwerze Discord .                
  Nie reagowałeś na moje upomnienia !!!                                 

 
                                                                                                                    Dziękuje serdecznie za uwagę Toptis!
No_i_Masz_Bana trolujesz na czacie w MW tak samo jak na czacie discorda. Toptis upomniał Ciebie za twoją odpowiedz do innego użytkownika na czacie discorda (był to chamski i obraźliwy wpis, zdecydowanie nie na miejscu). Po czym zacząłeś obrażać Toptisa. Nie dostosowałeś się do upomnień to dostałeś bana. Bany na discordzie są max 7dni! Więc nie wiem o co ta cała zadyma.
kiedy obrażałem toptisa ?

bo jakoś nie przypominam sobie, że obrażałem. Gdy cała administracja wbiła na kanał to nic nie mówiłem ...
Stron: 1 2