MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [SKARGA] ferales225, 3togo, 209, Fastibear
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick oskarżającego: Zinrrey739
2. Nick oskarżonego: ferales225, 3togo, 209, Fastibear
3. Opis sytuacji: Notoryczne nękanie na działce. U mnie nie można czuć się bezpiecznie. Co chwila, ktoś z wyżej wymienionych wpada na moją działkę i zaczyna mnie po niej gonić. (w sumie rzadko jedna osoba mnie goni, zazwyczaj po paru chwilach teleportują się kolejne osoby.) Nie jestem jedyną osobą, która zostaje przez nich zabijana/nękana bez powodu.
4. Data zdarzenia: 11-12.08.2017r.
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:


Screeny pochodzą jedynie z dzisiaj, lecz analogiczne sytuacje działy się wczoraj. Co prawda, nie ma na tu 209, ale osoby pośrednie mogą potwierdzić jego obecność.
[Obrazek: dRLKqBU.png]
Takie wspinanie jest w ogóle dozwolone?
[Obrazek: RQ2iYzW.png]
[Obrazek: S7INF9m.png]
[Obrazek: SCYgemK.png]

Proszę o uczciwe rozpatrzenie tejże sprawy.
Pozdrawiam,
Pokojowy gracz serwera Mineworld
Cytat:Takie wspinanie jest w ogóle dozwolone?
Nie, jest to wykorzystywanie dziur serwera.
Czekałam na skargę Zinrey'a bo byłam świadkiem tego jak 3ch z wymienionych osób faktycznie koczowała przy drzwiach do jego magazynu, usiłowali się dostać do niego nawet przy użyciu petów. Trzech na jednego jak dla mnie to przesada kompletna... Dostali 10min w więzieniu i odpuścili dopiero jak Zinrey wyszedł z gry. Widać że to nie pierwszy raz Zinrey ma z nimi taki problem.
Zinnrey nie pierwszy raz ma z nimi problem , powyżej wspomnieni trzej gracze "nachodzą" nie tylko zinnrey'a.
potwierdzam fakt iż 3togo nęka graczy i atakuje bez powodu - i wczoraj mnie też zaczepiał parę razy.
3togo - Moim zdaniem takie atakowanie graczy 3na1 albo chociaż 2na1 świadczy tylko o tchórzostwie ze strony napadających.
Jest to według mnie najlepiej napisana skarga na nękanie na tej edycji.Dowody jednoznacznie obciążają wymienionych graczy. Jestem za tym by ukarać ich na kilka dni
Też miałem z nimi do czynienia, a przynajmniej jednym z nich. Uważam, że powinni zostać jakoś ukarani  :dodgy:
Skarga słuszna, i to prawda - cała ta "ekipa" nęka również innych. Przy tym wyśmiewają się ze swoich ofiar oraz prowokują do złego zachowania. Pamiętam kiedy nękali ZelkowąDamę, czarka95 i xagento. Dostawali kary w więzieniu, ale po odsiedzeniu ich, znowu atakowali. Według mnie również należy się kara.
2 osoby dostały po dłuższym jailu, pozostałe 2 - ostrzeżenia. Jeśli nic się nie zmieni to proszę informować.