MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie] MrBarto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick w grze: MrBarto

Wiek: 14

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od listopada (2016r.) Grałem także na snowhomie.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: W wakacje do 4h, a w roku szkolny ok. 2/3h

Otrzymane na serwerze kary: Nie otrzymałem

Długość gry w Minecraft: 6 lat

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, Admin (byłem jednym z założycieli nieistniejącego już serwera)

Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Posiadam mikrofon oraz konto na skype

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker

Obecni Moderatorzy (wymień): 
KidMod:

- Madelaine_,
- Damexti,
- Marika07

Mod:

- Ziomej,
- Slou,
- _Diamentowa_

SuperMod:

- Ladykotka,
- Animekowa

Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Na chwilę obecną nie ma czat moderatorów

Komendy KidModa/CzatModa: 

KidMod:
- /kick [nick] [powód],
- /tempmute [nick] [czas] [powód],
- /jail [nick] [powód]
CzatMod:
- /kick [nick] [powód],
- /tempmute [nick] [czas] [powód],
- /jail [nick] [powód],
- /cc,
- /mute [nick] [powód],
- /comment [nick] [treść]



Obowiązki KidModa/CzatModa: Obowiązkiem KidModa/CzatModa jest:
- pomoc innym graczom,
- dbanie o ład na serwerze oraz czacie,
- rozwiązywanie problemów


Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie, nie spotkałem się z bugami (i mam nadzieję, że się nie spotkam Duży Uśmiech)

Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin znajduje się na serwerze /regulamin oraz na forum.

Dlaczego właśnie Ty: Długo gram na serwerze, chętnie pomagam innym graczom.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Bartłomiej i mieszkam w małym miasteczku w województwie lubelskim. Bardzo lubię sport, szczególnie piłkę nożną. W wolnym czasie gram na komputerze, głównie w minecrafta, euro truck simulator i GTA V. Z przedmiotów szkolnych, w szczególności interesuję się językiem angielskim oraz geografią.
Nie za bardzo cię kojarzę ale podanie mi się podoba. Jestem na neutral z wielkim pochyleniem tak.  Język
Podanie napisane bardzo ładnie i czytelnie chociaż te obowiązki administracji wyglądają na skopiowane. Niestety zupełnie nie kojarzę Ciebie, nie wyróżniasz się dla mnie z tłumu graczy ;/

Jestem na neutral/tak
Animekowa, zapewniam, że obowiązki nie są skopiowane, pisałem je sam, Duży Uśmiech
(26-07-2017, 19:58 PM)MrBarto napisał(a): [ -> ]Animekowa, zapewniam, że obowiązki nie są skopiowane, pisałem je sam, Duży Uśmiech

To chyba dobrze  Język
Nie znam ciebie za bardzo, czasami pomagasz coś tam napiszesz, ale jestem na neutral.
To dobrze że pisałeś sam Oczko
Podanie ładnie napisane. Z tego co zauważyłam nie wyzywasz innych i jesteś miły. Widzę cię często na serwerze.

Jestem na tak.
Szczerze, to Cię nie znam, Podanie ładnie napisane, starannie, co tylko dobrze świadczy o Tobie.
Neutral Oczko
Uważam ,że administracja powinna mieć skończone 18 lat.
Stron: 1 2