MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] PinkCoockie321
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: PinkCoockie321
Wiek: 12 ( w pażdzierniku 13 )
Staż na serwerze ( od kiedy grasz ): od Stycznia
Czas, który codziennie możesz poświęcić serwerowi: 4 - 5 godzin
Otrzymane kary na serwerze: brak
Długość gry w minecraft: 3 lata
Czy pełniłaś jakąś funkcję na innym serwerze: nie
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Tak : Mam mikrofon oraz skype
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker
Obecni Moderatorzy (wymień): Slou, TheZiomej, _Diamentowa_
Obecni CzatModeratorzy (wymień): brak
Komendy KidModa/Czatmoda: 
KidModerator

/kick ( nick ) ( powód )

/tempmute ( nick ) ( czas ) (powód )

/jail (nick) cela1 (powód)

CzatModerator

/kick (nick) (powód)

/tempmute (nick) (czas) (powód)

/mute (nick) (powód)

/jail (nick) cela1 (powód)

/cc (czyszczenie czatu)

/comment (nick) ( treść ) 
Obowiązki KidModa/CzatModa:
 
- Rozwiązywanie sporów innych graczy
- Być na każde zawołanie adminów
- Trzymać porządek na chacie

Czy znasz jakieś bugi/błędy serwera:

Nie

Gdzie znajduje się regulamin: na forum - komenda /regulamin

Dlaczego właśnie ty: Ponieważ gram na serwerze dość długo, pomagam graczom, nie wdaje się w kłótnie ,lecz staram się je rozwiązać.


Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Ola. Uwielbiam programować Uśmiech W wolnym czasie gram w różne gry MineCraft , CS:GO. Moje Hobby : Interesuję się architekturą , śpiewam. Uprawiam różne sporty (np:. Tenis) Chodzę do gimnazjum oraz szkoły muzycznej. 
Nie wiem... ale mam przeczucie że trochę skopiowałaś ode mnie :/ nie widziałam żebyś aktywna była Smutek ani na forum ani w grze. Więc jestem na nie.
Powodzenia
Nie kojarzę Cię wcale... Kilka razy mignął mi Twój nick w grze, ciężko jest cokolwiek stwierdzić. Na forum też rzadko się udzielasz.
Neutral/nie.
Widziałam Cię rzadko na survivalu, za to na creative częściej, ale nie zauważyłam byś pomagała innym. Na forum się nie udzielasz. Z tego co wiem nie jesteś zbyt znana na serwerze, nie wiem co jeszcze o Tobie dodać, ponieważ Cię nie znam na tyle dobrze aby Cie oceniać. Więc jestem na nie.
Nigdy nie widziałam cię na chacie w grze. Nigy nie widziałam cię na forum. Twoje podanie mnie nie przekonało. Jestem na NIE
Na survivalu rzadko kiedy Cię widać, ale na creative już częściej. Nie udzielasz się na forum. Nie widzę, żebyś pomagała też graczom... Więc jestem na neutral/nie. Powodzenia Oczko
Zupełnie nie kojarzę Ciebie. Na forum też nie udzielasz się. Słabo napisane trochę podanie ;/ jestem na nie.
Podanie odrzucone, wyżej masz podane powody.

Jeśli Ci zależy to pokaż, że się nadajesz.