Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wniosek o odbanowanie.

#1

1. Nick w grze: Mqrcel
2. Data ukarania: Jakoś półtora miesiąca temu.
3. Nick osoby karzącej: Ewka52 bodajze, nie pamiętam.
4. Powód bana: Kopiowane itemy oraz ich rozdawanie.
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Witam, pisze wniosek o odbanowanie poniewaz trochę zabrakło mi mineworlda. Zauważyłem że większości graczy których nie lubiałem tutaj juz niestety nie graja. Chciałbym kontynuować rozgrywkę na tym serwerze co do kopiowanych itemow były one od Dawid_Korsarz po czym oddałem je wlasnie dwóm innym gracza co było wielkim błędem, moge tylko przeprosić za to ze zadziałałem na szkodę serwer rozdając te itemy chociażby mam nadzieje ze dostane tak zwanego unbana ?

#2

krótko ściśle i na temat ale troche się nie bedę wypowiadać podsumowując moim zdaniem po prostu nie ale admini lepiej zdecydują ode mnie ja twierdze że słowa skruchy nic nie dadzą a samo powiedzenie że itemy były od innego gracza jest po prostu śmieszne bez dowodów albo jakich kolwiek screenow nie masz szans na ub. to wszystko z mojej strony .
HOP
to czemu nie skacze

#3

Słuchaj, po prostu napisałem prośbę bo chce pograć na serwerze ja nie potrafię kopiować i nigdy tego nie robiłem jedna osoba juz wiedziała o tym ze miałem kopiowane itemy i tez jej powiedziałem ze od kogo ale nie będę tutaj nikomu reputacji psuć, zasługując czy nie to chciałbym tego unbana aczkolwiek jest to tylko i wyłącznie decyzja administracji.

O, miałem screeny na wrazie wypadek jak gosc mi kopiował itemy aczkolwiek jestem po ponownym instalowaniu systemu i niestety wszystko poszło do śmieci.

#4

Zastanawiałam się czy jest sens odpisywać na Twoje odwołanie.

Na wstępie Ci powiem, że nie dostaniesz ub, skrócenia czy innej formy zmiany kary. Dlaczego? Dlatego, że byłeś świadomy posiadania kopiowanych itemów, z tego co pamiętam było tego sporo. Rozdałeś je 2 czy 3, przez co sami dostali bany ale to już inna sprawa (zakończona). Napisałeś im by to ukryli.

Skoro posiadałeś kopiowane itemy, widziałeś kto je kopiuje to dlaczego tego nie zgłosiłeś? Wolałeś skorzystać z tego, siedząc cicho i ciesząc się z posiadanego netherytu który traciłeś ginąc lub sprzedawałeś. 


Po banie odgrażałeś się, że zniszczysz Mw. Wbijałeś na mk. Co chciałeś tym osiągnąć? 

Minęły 2 miesiące i Ci zabrakło MW? A tak się zarzekałeś, że nie chcesz tu grać, nie ma sensu, wracałeś i sprawiałeś dalej problemy. Nie raz, nie dwa dostawałeś kary. 

To są Twoje słowa:
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2021-04-09-170126.png]
Skoro "server się kończy i nie ma co tu robić" to po co chcesz wracać? 

Moim zdaniem nie zasługujesz na zmianę kary, dowiodłeś to swoim zachowaniem podczas gry jak i po permie na głównym koncie.

#5

Twierdziłem tak ze się nudziłem, co do tego ze siedziałem cicho to jak bym powiedział to i tak bym bana dostal. I czemu ludzie którzy chcieli o te kopiowane itemy sobie dostali unbana pytam się hmm..? Gadali ze mną na discordzie i aż się darli jacy oni to sa bogaci wiec no a ja szansy nie dostane. Wiesz co więcej się nie będę upominać o unbana możesz zamknąć post bo nie będę sie tłumaczyć jak w jakimś sadzie Uśmiech. Miłego dnia.
1

#6

Zamykam Wątek
[Obrazek: Sygn2.png]
1
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości