Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


odwołanie od bana

#1

WigorYT

Przyznaję się mam Multikonta na tym serwerze.
Nie korzystam z nich
Odpowiedz

#2

Napisz odwołanie podłóg wzoru
Odpowiedz

Odpowiedz

#4

1. Napisz według wzoru,
2. dostałeś bana dawno, a odwołanie w ciągu 7 dni trzeba napisać
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
1
Odpowiedz

#5
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2020, 15:16 PM przez xKieras_.)

Ban aż tak dawno nie był Oski, ale +/- 2 tygodnie minęły co nie znaczy, że nie ma szansy odwołać się. Naten_ dał ci link do wzoru który tworząc wątek odwołania musisz wypełnić. Wtedy administracja oraz gracze będą mogli wyrazić swoją opinię, swoje zdanie. Więc stwórz nowy wątek według wzoru.

EDIT: Wraz z jedną osobą z administracji przeprowadziłem prowokacje, podczas której (rozmowa MSG ze mną) przyznałeś się do MK. Tłumaczyłeś problemami ze skinem, ale z tego co pamiętam nie odpowiadałeś na moje pytanie jaki masz launcher, podczas gdy chciałem pomóc. Gdybyś skorzystał z pomocy nie musiałbyś teraz pisać odwołania. Stworzyłeś razem 3 konta. Nie wiem czy to jest prawdziwe, ale kiedyś usłyszałem od kogoś, że jeżeli gracz nie omija bana czy czegoś innego, a przez problemy/migruje konto bez przeniesienia jego własności nie zalicza się jako MK. Ale sam zgłosiłem Natenowi i nie tylko mu, bo coś nadal nie wierzyłem, że zamiast próbować naprawiać czy coś stworzyłeś konta oraz czy to co usłyszałem nie było pomyłką czy czymś.
[Obrazek: Sygnatura_Kieras_mw.png]
Odpowiedz

#6

1. WigorYT
2. WigorYT
Multikonto
Przepraszam że miałem jeszcze 2 konta na tym serwerze. Bardzo lubię ten serwer i chciałbym jeszcze na nim pograć.
Proszę o unban
Odpowiedz

#7

Czemu piszesz odwołanie od bana w cudzym wątku? Miałeś stworzyć nowy, w odpowiednim dziale (według wzoru, bo z tego co widzę niezbyt dokładnie zapoznałeś się z jego treścią), a nie odpowiedź.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#8

Stwórz swój NOWY WĄTEK i tam się odwołaj według wzoru. Te odwołanie pozostaje do zamknięcia, a te posty do usunięcia.
[Obrazek: Sygnatura_Kieras_mw.png]
Odpowiedz

#9

Zacznijmy od tego, że odwołanie nie jest napisane według wzoru, poza tym wstawiłeś je w innym odwołaniu. Skończmy zaś na tym, że gdy admin nie zaakceptował Ci tego odwołania w ciągu paru godzin, to zacząłeś wyzywać serwer i administrację na shoutboxie (a przecież tutaj napisałeś, że tak bardzo lubisz ten serwer!). Nic, tylko pogratulować. Wątek zamykam.
[Obrazek: wdwwddw.png]
2
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości