Event „Halloween” 2019 31.10 – 10.11

Event „Halloween” 2019
31.10 – 10.11

Tup Tup Tup… zjawy się budzą, duchy szybują a umarlaki z grobów wstają! Przed Wami event na każdym z naszych serwerów!

 

Uwaga Uwaga! Coś niespotykanego u nas! – na czas trwania eventu noce trwają 2 razy dłużej, a dzień jest o połowę krótszy na wszystkich serwerach.

* Survival:

1. Na Nawiedzonym Cmentarzu można zdobyć nowe halloweenowe dynie. Aby je otrzymać wystarczy niszczyć bloki dyń znajdujące się na całym cmentarzu oraz w Nawiedzonym Kościele. Każda dynia odnawia się w czasie od 3 do 15 sekund.
(Dyniowe latarnie się nie liczą przy niszczeniu).
Uwaga na kapłana i umarlaków, którzy zrobią wszystko, by przeszkodzić w zbieraniu dyń!

Zadanie: Zbierz 1500 Halloweenowych Dyń.
UWAGA! Liczą się tylko dynie 2019 – dynie z poprzednich lat nie są liczone!

Aby dostać się na cmentarz wpisujemy: /warp bossy, następnie biegniemy do portalu o wdzięcznej nazwie „Nawiedzony cmentarz”, a później już z górki – biegniemy, zabijamy i nie dajemy się złowrogim monsterką!

Nagroda za wykonanie zadania:

1. Buty Hiperszybkości

2. Sztylet

UWAGA! Gracz wybiera jeden z tych dwóch przedmiotów; możliwe jest wykonanie zadania drugi raz i odebranie drugiego przedmiotu. Nie można odebrać 2x tego samego przedmiotu!

* SkyBlock:

1. W ekspiarce można zdobyć nowe halloweenowe dynie. Aby je otrzymać wystarczy zabijać Dyniowych Wojowników oraz Dyniowych Strzelców spawnujących się tam.

Zadanie: Zbierz 1500 Halloweenowych Dyń.
Do miejsca zabijania Dyniowych Wojowników oraz Dyniowych Strzelców możemy się dostać na dwa sposoby: Pierwszy i najprostszy: wklepujemy na klawiaturze: /warp ekspiarka, a drugi to podążanie w kierunku WIELKIEGO napisu EKSPIARKA, który znajduje się pomiędzy i jednocześnie za listą „[MW Core] Najbogatsi gracze” i ” [Skrzynki] Odebrane nagrody”.

Nagroda za wykonanie zadania:
1. Buty Hiperszybkości

2. Sztylet

UWAGA! Gracz wybiera jeden z tych dwóch przedmiotów; możliwe jest wykonanie zadania drugi raz i odebranie drugiego przedmiotu. Nie można odebrać 2x tego samego przedmiotu.


* Creative:

1. Dla serwera Creative przygotowano konkurs na najlepszą halloweenową działkę. Nagrody, które można zdobyć to m.in. ranga VIP do końca edycji i pakiet WorldEdit. Każdy uczestnik zostanie nagrodzony.
LINKI:
1.INFORMACJE O KONKURSIE

2.  ZGŁOSZENIA DZIAŁEK

* Sklep

1. Zniżka 20% na Pakiet SuperVIP, Pakiet VIP oraz Pakiet „Domy” na czas trwania eventu.
LINK: SKLEP – ZOBACZ MNIE!

Wszystkich graczy serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych urozmaiconych eventach! Dla każdego coś dobrego! Powodzenia kochani! 🙂