Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ban

#1


  1. Nick w grze: Pawelek1212
  2. Data ukarania: 15/16.07.2017
  3. Nick osoby karającej: Animekowa
  4. Powód bana: "czity-(bot)"
  5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Dostałem bana, za rzekome używanie czitów-(bota), mimo, iż jedynie korzystałem z automatycznej farmy, która opierała się na użyciu mechanik, zaimplementowanych w grze, już jakiś czas temu. Używanie jej można teoretycznie uznać jako złamanie punktu 11. Regulaminu, jednakże napisane tam jest, że na serwerach MW: "Zabronione jest celowe przebywanie AFK", które różni się nieco od tego, co robiłem, skąd pomyłka w rozumieniu regulaminu. Nie posiadałem, ani nie posiadam żadnych programów zewnętrznych, z wyjątkiem dozwolonego OptiFine. 
 
Okoliczności łagodzące: kara otrzymana pierwszy raz o bardzo surowym wymiarze- permanentny ban na IP.


Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojego odwołania, nawet, jeśli negatywnie Uśmiech

#2

Nie odpisywałeś mi na czacie jak pytałam się czy jesteś, po uderzeniu Ciebie nadal machałeś wędką co wskazywało na to że jesteś AFK. Odczekałam jakiś czas aby upewnić się czy dasz jakikolwiek znak życia ale była kompletna cisza, to tylko utwierdziło w celowym afczeniu więc dostałeśł bana.

Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#3

Zawartość skrzyń pod tym miejscem również dużo mówi. Nie wygląda to na wyłowione rzeczy w wolnym czasie tylko jak efekt zorganizowanego zajęcia. Przejrzałem logi i pokrywają się z tym o czym napisała Animekowa co może świadczyć o tym, że nie brałeś udziału w grze.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#4

Owszem, nie jestem bez winy. Jednakże ban został przyznany za "czity", których nie używałem, dlatego proszę, o wymierzenie kary adekwatnej do moich czynów - "celowego przebywania AFK". Nie sądzę, by za to, powinien być permanentny ban na Ip, gdyż np. za X-raya, pewien użytkownik dostał bana na kilka dni.

#5

Bany "na zawsze" często są przyznawane po to właśnie by zmusić potencjalnego winowajcę do wyjaśniania sprawy na forum. Były solidne podstawy do zbanowania cię. Przyznałeś się do złamania regulaminu, więc w tym przypadku możesz dostać drugą szansę. Nie odwołuj się do przypadków innych osób, bo to bez sensu. Każda sprawa jest indywidualnie rozpatrywana. Perm zostanie zamieniony na 24h godziny. Ponadto polecam więcej nie próbować kombinować i zapoznać się z definicją "gracza" która pojawiła się niedawno w regulaminie; ta definicja ma silny związek z punktem 10 i 11. Ostatnia rzecz - jeśli cytujesz jakiś punkt to przywołuj jego całość, a nie tylko wybrany fragment i ewentualnie zaznacz element, który cię interesuje.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości