Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1
Smutek 

1. Nick w grze: Kamill__
 2. Data ukarania: 03.12.2023
 3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
 4. Powód bana: X-Ray
 5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:
  Na wstępie chciałbym skierować moje przeprosiny do MiroTcz. Bez zbędnego tłumaczenia przyznaje się do używania X-Ray'a. Nie będę mówił, że tego żałuje bo dla administracji to zbędne słowa lecz bardzo chciałbym za to przeprosić. Zależy  mi na graniu tutaj ponieważ mam z tym serwerem wiele miłych wspomnień, będąc szczerym jestem przeciwko używaniu takich aplikacji co dowodem na to może być wielokrotna pomoc administratorom w złapaniu cheaterów. Jeżeli jest to  możliwe to byłbym bardzo wdzięczny za danie mi szansy grania na nowym nicku.

#2

Czegoś tu nie rozumiem. Piszesz tak: 
(16-12-2023, 00:32 AM)Kamill__ napisał(a):
Cytat:  będąc szczerym jestem przeciwko używaniu takich aplikacji co dowodem na to może być wielokrotna pomoc administratorom w złapaniu cheaterów
po czym okazuje się że sam używasz.

Jakieś rozdwojenie jaźni? Serio nie pojmuję. Dobrze, że się przyznałeś a nie lecisz w zaparte że nie używałeś x-raya.
Jak dla mnie możesz dostać drugą szansę ale jeśli jeszcze raz zostaniesz złapany na oszukiwaniu to ban dożywotni łącznie z czasem kiedy serwer w pełni wystartuje.

#3

Pomijając niespójność przytoczoną wyżej nie pamiętam abyś był problemowym graczem poza tym jednym występkiem z x-rayem. Przyznałeś się, przeprosiłeś także jestem za daniem drugiej szansy.

#4

z Kamilkiem świetnie się gra bez niego trochę nudy
[Obrazek: sddefault.jpg]

#5

ja bym mu dala ostateczna szanse
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#6

Przesiedziałem z Kamilem trochę czasu na discordzie widać że zależy mu na graniu tutaj i żałuje tego co zrobił, moim zdaniem powinien dostać możliwość dalszej gry.
[Obrazek: unknown.png]

#7

Dostałeś unbana. Posiadane/przechowywane dotychczas przedmioty oraz M-Coins zostały zabrane.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości