Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie do bana

#1

KeksikPłacz ze śmiechu 
08.02.21r.
Ewka52
Ukrywanie kopiowanych itemów
Niewiedziałem otym że te itemy są skopiowane i Mqrcel pisał mi i koronażółwikowi że kończy grać na Mineworld.pl 
I dlatego daje te itemy a jak się okazało były skopiowane i przez to dostałem bana. Ja naprawdę o niczym nie wiedziałem. Zależy mi na od banowaniu mnie i koronażółwika bo mi pisał że on nie umie napisać Wontku
Bo ma 9 lat. Mam skrina z rozmowy z koronażółwikiem gdzie się zgadza na napisanie wspólnego wontku.Pomóżcie nam
1
Odpowiedz

#2

Jeśli dobrze rozumiem to odwołanie jest do dwóch osób? Koronazolwik i keksikPłacz ze śmiechu ?

Cóż dość nietypowe odwołanie.
Co do waszej sytuacji. Mqrcel dał wam itemy i napisał byście je schowali i nie mówili nikomu o nich. Nie wydało wam się to dziwne? Szczególnie, że dostaliście tego w naprawdę dużych ilościach.
Fakt mogliście nie wiedzieć, że te itemy były kopiowane ale moim zdaniem mogliście spytać kogoś z administracji czy są w porządku.
1
1
1
Odpowiedz

#3

Przepraszamy następnym razem zgłosimy do Administracji
Nie wiedzieliśmy że tak trzeba zrobić
Odpowiedz

#4

To są wasze pierwsze bany, nie sprawialiście raczej wcześniej większych kłopotów. Po rozmowie na dc mogę przyznać wam skrócenie bana.
Mam nadzieję, że sytuacja się więcej nie powtórzy inaczej spotkacie się z podobną karą i już raczej z mniejszą szansą na ub (o ile nie zerową).

Skrócę wam bany do 5 dni od dzisiaj.

Zgłaszam wątek do zamknięcia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości