Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja] Zmiana w moby.

#1

1. Typ wątku: Propozycja
2. Nazwa serwera: Creative
3. Opis: A więc, mam propozycję odnośnie zmiany w moby na serwerze Creative komendą /disguise <nazwa moba>. Można by było zmienić się w np. kota, czy innego moba. Moby takie jak smok, wither i ghast byłyby zablokowane, ze względu na to, że mogłyby być lagi, albo zajmowałyby dużo miejsca i przeszkadzały graczom (w np budowaniu). Komenda byłaby dostępna dla graczy z rangą SVip i dla graczy z pakietem z nazwą "Zmiana w moby" czy coś w tym stylu. Myślę, że urozmaiciłoby to grę graczom. 

#2

Uważam, że to świetna propozycja ^^ Tak jak mówisz, bardzo urozmaiciłoby to grę na Creative i np. ja o wiele częściej bym wchodziła na cv
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Super propozycja, jestem na tak!
[Obrazek: b55221c559007.png]

#4

Bardzo mi się podoba Twoja propozycja, jestem na tak. Duży Uśmiech

#5

Pomysł naprawdę dobry, zastanowiłbym się tylko nad rodzajem usługi.

Moim zdaniem można zrobić ograniczoną listę mobów (kura/świnia/krowa) dla osób z pakietem VIP i taką dłuższą dla osób z pakietem SVIP (wszystkie oprócz tych większych, rozpraszających i lagujących mobów).

Popieram propozycję. : d
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#6

Na tak! Dobry pomysł ;3
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#7

Hmm, w sumie Lelo ma dobry pomysł z tą krótszą listą /disguise dla vipów, a dłuższą dla svipów.

#8

Pomysł świetny , jestem na tak Uśmiech

#9

Uważam to za spoko pomysł i to żeby gracze z rangą VIP mieli do tego dostęp i gracze z SVIP do większej ilości tych mobów też jest ok. Jeśli byłoby to technicznie wykonalne i nie powodowało problemów na serwerze to jestem jak najbardziej na tak Uśmiech

#10

Więc... Powiem to co inni, bo mam takie samo zdanie... Jestem na tak
[Obrazek: Sygn2.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości