Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Bana

#1

1. Nick w grze: Seiduro

2. Data ukarania: 17.08.2018 15:03

3. Nick osoby karającej: Pawelek1212

4. Powód bana:Przekleństwa+omijanie bana z użyciem Discorda

5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Wiem, że poleciałem ostro. Sam do końca nie wiem, czemu się tak zachowałem. Po prostu ostatnio w moim życiu prywatnym pojawiły się problemy i jak dziecko odreagowałem na innych graczach serwera. Z góry chciałbym przeprosić administrację za to co pisałem i robiłem. Jeżeli dostanę UB na samym MC, to obiecuje znaczną poprawę w moim zachowaniu. Mam na myśli to, że wróci stary dobry Jimo.

Pozdrawiam i nawet jeżeli nie dostanę całkowitego UB, to prosiłbym o samo skrócenie pobytu na wakacjach poza serwerem.
[Obrazek: md0d5e.jpg]

#2

Poleciałeś ostro z tym tekstem...

Ale jednak myślę, że powinieneś dostać trochę skróconą karę, jeżeli rzeczywiście się poprawisz... I też mam nadzieję, że wróci stary Jimo. ;D Przeprosiłeś, więc jak wspomniałam, myślę, że powinieneś dostać skróconą karę. Swoją drogą, 17.07? Duży Uśmiech A nie 17.08?

#3

Tak się w sumie zastanawiałem czemu nie wbijasz na serwer Płacz ze śmiechu Myślę że Seiduro zrozumiał swoje zachowanie, bo trochę już go z nami nie ma, i skoro mówi że się poprawi to ja mu wierzę. Niektórym ciężko opanować emocje. Jestem za tym żeby dać mu UB Duży Uśmiech

#4

Poleciałeś z grubej rury, ale słabo, że Twoim wytłumaczeniem jest wyładowanie emocji z powodu problemów osobistych.
Pamiętam tę sytuację i wiem, że to prawda, ale po co Ci to było to ja nie wiem.

Jeśli się sytuacja nie powtórzy to podobnie do poprzedników będę na tak, ale w razie powtórki - natychmiastowy ban o co najmniej takiej samej długości.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#5

Również jestem za daniem ponownej szansy. Przeprosiłeś. I mam nadzieję, ze takie zachowanie nie wróci, bo znowu Ci nagadam.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#6

No Jimo, nabroiles.

Jestem za skroceniem Twojej kary. Trzeba jakoś odreagować, ale to nie był dobry pomysł, aby zrobić to wzywając graczy.. Jednak wierzę Ci, ze się poprawisz. Uśmiech
Przeprosiłeś i widać, że żałujesz.

(Nie chce juz powtarzać tego, co jest napisane wyżej ^^)

#7

#freejimo

#8

Odleciałeś nieźle. Odreagować jakoś trzeba, ale ten sposób był co najmniej nieodpowiedni. Jednak problemy prywatne nie wpływają pozytywnie na człowieka w takich chwilach, więc w pewnym stopniu Cię rozumiem. Skoro żałujesz swoich czynów i uważasz, że dasz radę się poprawić, jestem za skróceniem bana, ale nie za całkowitym jego zdjęciem. A jeśli sytuacja się powtórzy, to ban będzie na dłużej.

#9

Jestem za ub/skroceniem kary. Wierze, ze sie poprawisz
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#10

Wiem że potrafisz się zachować jak trzeba jak nie dajesz się nieść emocjom. Rownież jestem za ub/skróceniem kary.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości