Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy chciałbyś takie coś na MineWorld?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
50.00%
1 50.00%
Nie
50.00%
1 50.00%
Wstrzymuję się
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Propozycja, serwery ogólne. (Lobby, survival, creative, 4fun)

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Ogólne (Survival, creative, 4fun, lobby)
3. Opis: 

Otóż przychodzę z propozycją dodania pluginu na cenzure. Zdarza się, że gracze często przychodzą na MineWorld i przeklinają. Możemy temu zaprzestać dzięki pluginowi na cenzurę, otóż gdy gracz by pisał przekleństwo pojawiało by się słowo wymyślone przez Wodza, np: Kwiatek, przekleństwo w liczbie mnogiej np: Kwiatki. Rozumiem, że do takiego pluginu trzeba się dużo napracować. Plugin ten, ułatwiał by rolę administracji. Jednak jest jeden minus, gracze którzy przeklinają mogą to rozgryść, otóż: Mogą to przeliterować. Druga propozycja, trudniejsza. Dodanie pluginu na samo mutowanie np: Jest rano i wchodzi się na serwer, gracz "cwaniaczek" przeklina. Byłby od tego bot i dawał by mute na 14min. i 59sek. Dziękuje, że mogłem się wypowiedzieć. 
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#2

Ciekawa propozycja, ale na dłuższą metę się nie opłaci, bo mimo wszystko - gracze będą to obchodzić, kidmodzi będą mieli ograniczoną możliwość rozwoju w administracji (na początku ich rola polega w głównej mierze na pilnowaniu czatu). Owszem, napisałem "ograniczoną", bo mogliby się zajmować cwaniaczkami, o których wspomniałeś (osobach, które mogłyby omijać automatyczną cenzurę), ale mam do tego neutralne podejście. Takie pluginy się bardziej przydają na serwerach, które mają bardzo wielu graczy i niską aktywność/liczebność administracji.

Serwer MineWorld ma zgraną i aktywną administrację, która szybko reaguje. Plugin na mute byłby skuteczniejszy od cenzury, ale również dałoby się go obejść, tak samo jak zwykłą cenzurę. Taka zmiana byłaby skuteczna "na jeden raz", ale w sumie zawsze coś. 

Jeśli nie byłoby problemu z "wyłączeniem" tego w msg/czacie gildii/czacie grupowym to może miałoby to jakąś rację.

Moim zdaniem nie ma takiej potrzeby, ale nie twierdzę, że to zły pomysł.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
Odpowiedz

#3

Propozycja nie jest zła. Według mnie KidModzi/CzatModzi będą mieli "mniej roboty", tak jak Lelo napisał, ograniczoną możliwość rozwoju w administracji. Nie mamy też bardzo małej administracji, a nawet, jeżeli kogoś z niej nie ma, to ludzie zgłaszają to poprzez np. Discord. Poza tym, mamy bardzo kreatywnych graczy, którzy zawsze znajdą coś, żeby to obejść.

Mamy też obecnie pracę nad III edycją, warto byłoby się bardziej na niej skupić, bo jak wiadomo, na pisanie pluginów też trzeba poświęcić dużo czasu (no chyba, że istnieje plugin na takie coś). Jednym słowem popieram Lela, bo napisał prawie to samo, co ja.
Odpowiedz

#4

Tak, istnieje taki plugin.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#5

Z wcześniejszej gry na innych serwerach wiem że takie pluginy: cenzura, antyspam i inne, albo nie dawały żadnych rezultatów, albo utrudniały komunikowanie się na czacie.  Jak dla mnie ten serwer nie potrzebuje czegoś takiego. Tak jak Lelouch napisał, administracja jest aktywna i szybko reaguje.

Ja osobiście nie jestem za wprowadzeniem takiego pluginu.
Odpowiedz

#6

Podpisuje się po powyższymi wypowiedziami. Takie "cwaniaczki" zdarzają się coraz rzadziej, bo czuwa administracja.
Co do dawania/zgłaszania ssami na discordzie "cwaniaczków", moim zdaniem nie powinno się tego wklejać na ogólnych podgrupach serwerowych. Wystarczy napisać priva do kogoś z administracji, kto jest akurat dostępny na discordzie. Niech gracze, którzy tego nie widzieli na czacie gry nie musieli czytać przekleństw i wyzwisk czy innego "cwaniaczkowania". Może komentarz nie strikte do propozycji, ale gryzło mnie to strasznie.

Co to pomysłu: Nie jest zły, ale u nas wydaje mi się nie potrzebny.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości