Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy was tez nęka SkyeShieldPL?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zdecydowanie Tak! (prawie za każdym razem kiedy wbijam na sv)
7.69%
1 7.69%
Tak. Bardzo często.
7.69%
1 7.69%
Tak. Często.
0%
0 0%
Tak.
0%
0 0%
Tak, ale rzadko.
0%
0 0%
Tak, ale bardzo rzadko.
0%
0 0%
Tak, kilka razy.
7.69%
1 7.69%
Tak, raz.
7.69%
1 7.69%
Nigdy!
69.23%
9 69.23%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Skarga na gracza SkyeShieldPL

#1
Ostrzeżenie 

SkyeShieldPL ciągle atakuje moją działkę mimo wielu próźb w jego stronę.

Ja z moim znajomym znaleźliśmy Idealne miejsce na Domki on znalazł nas i powybijał.

To nie był pierwszy raz jak musieliśmy zmienić miejsce zamieszkania.

Kiedy dopiero zaczynaliśmy grać i włączyliśmy PvP (co było wielkim błędem) on mnie znalazł i wybił, na szczęście mój kolega zdążył uciec.

 [SuperVIP] Natan2018
    i               
               [Gracz] Spaulik    
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#2

Przepraszam bardzo, ale z tego co pamiętam to zabiłam cię maksymalnie dwa razy. Myślę, że to nie zalicza się do nękania, ponieważ nie ścigałam was regularnie. Byliście "randomowymi" celami. A teraz odwołam się do gracza Patryko34441, który non-stop zabija innych graczy. Ja w przeciwieństwie do niego, udzielam się na survivalu ( pod względem kopania ) a także pomagam innym graczom, gdy się o coś pytają. Uważam, że ten pozew jest bezpodstawny. Pozdrawiam Skye. Uśmiech

Może źle odwołałam się do Patryka, ponieważ nie gram tu tak długo. Jest to tylko moja opinia, którą mam prawo wyrażać. Jeżeli kogoś obraziłam bardzo przepraszam. Pozdrawiam Skye Uśmiech
Odpowiedz

#3

Skarga stworzona niezgodnie ze wzorem + brak dowodów.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#4
Smutek 

+SkyeShieldPL

Dobrze przepraszam może trochę (Bardzo) przesadziłem od razu pisać tą "skargę"
Bardziej to może powinna być prośba żebyś nas nie atakował. Po prostu chciałem z moim kolegą pograć w normalnego Sv bez jakiś udogodnień. Ten server był najlepszy ze wszystkich 
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#5

A zatem następnym razem kiedy będziesz chciał złożyć na kogoś skargę zastanów się trzy razy. Trzeba było mnie grzecznie poprosić i rozważyłabym propozycję ( tak jestem dziewczyną dla tych niepoinformowanych ). Pozdrawiam, Skye. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości