Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o unban

#1

1. Nick w grze: Maslomizgaslo
2. Data ukarania: 14.10.2017
3. Nick osoby karającej: Nie wiem strona z banami nie działa niestety nie wiem.
4. Powód bana: Xray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: No więc był to mój pierwszy ban, może opiszę trochę sytuacje, no jechałem na koniu po czym zdziwiłem się dostałem bana no to już od was droga administracjo zależy chciałbym dostać unbana , no i bardzo o niego proszę, pozdrawiam.

#2

Nie musisz kopać w tym momencie aby dostać bana za X-Ray. Myślę że X-Raya jakiegoś tam miałeś. Ale pamiętajcie, jeżeli się przyznacie że naprawdę mieliście tego X-Raya to będzie większa szansa na UnBana. To Twój pierwszy ban, a nie jesteś jakimś graczem który wyzywa itp. (przynajmniej nie zauważyłam), to myślę że powinieneś dostać szansę. Ale radzę Ci się przyznać (o ile miałeś tego X-Raya).

#3

Pani moderatorko ja naprawde nie cheatuje! Ja mam dużo diaxów owszem sprzedaje je ale zbieram dużo inwestuje trace, ja normalnie gram z kolegami, to już decyzja administracji. Mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzą moją prośbę. Smutek

#4

Możesz jakoś udowodnić to, że go nie posiadasz?
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#5

My z kolegami chodzimy na diamenty nieraz oni mi oddają nieraz ja im, no i czasami znajdziemy mniej więcej

No nwm, mam screeny jak nieraz grałem na tym serwerze.

Moge wysłać screeny np. jak ubijałem mocne zombi czy coś w tym stylu

#6

Ban nie musi być nadany w momencie popełniania oszustwa, pierwszym dowodem są Twoje statystyki, wyglądają one następująco:

[Obrazek: r1y47sagjtkv.jpg]

Ale statystyki to nie wszystko, zakładając że masz farta i faktycznie trafiasz na diaxy, zostały sprawdzone korytarze w których kopałeś i w wielu przypadkach diamenty wykopane przez Ciebie były schowane za warstwą stona bądź innego rodzaju kamienia a tunele były zrobione bezpośrednio do nich i na nich się kończyły. Wybacz ale już w tak dużego farta to ja nie wierzę. 

Tutaj dowody na to:
[Obrazek: joqks2xez53z.png]

[Obrazek: j4hobyebsq3x.png]

[Obrazek: xzbg95cg7pag.png]

#7

Czyli unbana nie będzie trudno, to tylko gra. Smutek
Ale ja nie kopałem tylko sam w wielu przypadkach

No dobrze to nic nie zmieni, ale przyznaje sie Smutek

Ja juz nie bede prosze mozecie mi zabrac wszystkie diamenty ale plis Smutek

Prosze sledzcie mnie codziennie zabierzcie mi diaxy ale ja jz nie bede chce grac z kolegami proszeeeee

Błagam usune wszystko mozecie mnie posprawdzac prosze napiscie chociaz blagam

#8

Jestem za tym żeby dać Ci drugą szansę, mimo iż na początku wypierałeś się że nie oszukujesz, warunkiem byłoby założenia nowego konta i rozpoczęcia od nowa gry, czekamy na decyzję i wypowiedź innych.

#9

Jestem za daniem szansy

#10

(14-10-2017, 18:50 PM)Adam17052013 napisał(a): Jestem za daniem szansy

DZIEKUJE JA JUZ NIE TCHNE CZITOW PRZYSIEAM ALE PLIS JA EXPILEM MOJEGO PETA DUZO :Smutek  a mozna mi zabrac diaxy jakies?

A czy moge kupic unbana? Bo ja bym chcial swoje dawne konto nigdy juz nie tchne cheatow ja moge wydac 10 zl ja aby chce grac z moimi przyjaciolmi! Smutek

Ja prosze bardzo popelnilem wielki bląd ale czy mozna zllitowac się nademną bardziej? Ja bardzo prosze sledzcie mnie ja nie bede gral na xrayu przepraszam was bardzo!




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości