Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


unban

#1

1. Nick w grze: tomekmakos i dawidmakos
2. Data ukarania: nie pamiętam ok. 29 wrzesień
3. Nick osoby karającej: ziomej
4. Powód bana: multikonto
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: kilka dni graliśmy razem z bratem na creative, wszystko było ok. Budowaliśmy sobie tylko swoje działki, brat na mamy komputerze, ja na swoim. On jest jeszcze mały, bo ma 5 lat i nie wiedział, że nie można byle czego pisać na "chat". A zaczął kilka razy wypisywać swoje imię, bo niedawno się nauczył, kogoś to zdenerwowało i dostaliśmy bana oboje, bo mamy jedno ip. Proszę o unban dla siebie i dla niego. 

#2

Chciałem tylko dodać, że jeśli nie możemy grać razem z bratem to nie trzeba ściągać tego bana. Byłoby mu przykro gdybym tylko ja mógł grać.

#3

26 punkt regulaminu mówi:
Zabronione są multikonta. Poprzez multikonto rozumie się sytuację, gdy klient posiada i/lub korzysta z dwóch lub więcej kont jednocześnie. Z jednego adresu IP mogą być zarejestrowane maksymalnie 3 konta. Mając na uwadze takie możliwości jak np. gra rodzeństwa, konta porzucone z których nie miało miejsce przenoszenie zdobytych dóbr lub nie ma przesłanek mogących świadczyć o nadużyciu/oszustwie, nie stosuje się odgórnego limitu po uprzedniej konsultacji z administratorem i poinformowaniu go o takim fakcie.

Nie zostało to zgłoszone, więc za to poleciał ban. 
W takiej sytuacji jestem za odbanowaniem, skoro gra z bratem, a będziesz przynajmniej miał nauczkę, żeby czytać regulaminy.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#4

Jeśli mówisz prawdę i faktycznie grasz z bratem to jestem za zniesieniem bana i proszę na przyszłość czytać regulamin

#5

Zdjąłem bana, możecie dalej grać.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości