Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


michson, Patryko34441 i LarwonsZz

#1

1. Nick oskarżającego: _KoteQ_
2. Nick oskarżonego: michson, Patryko34441 i LarwonsZz
3. Opis sytuacji: michson, Patryko i LarwonsZz używali wulgarnych słów obrażających innych. Wyśmiewali innych no i obrażali. Do tego spamili chat..
4. Data zdarzenia: 2016-10-30 około godziny 10:20\
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: https://zapodaj.net/f2ae861387c57.jpg.html
https://zapodaj.net/31010de013719.jpg.html

PS. Dziękuje polamparcie za przesłanie screenów Oczko
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#2

Wczoraj późnym wieczorem również byli wulgarni, jednemu dałam kicka, ale dostałam wiadomość od admina, żebym dała spokój, bo jest późno. Ok, bylo późno, ale jednak starałam się wywiązać że swoich obowiązków i nie pozwolić im na takie zachowanie...

Więc dołączam się do skargi.

Pozdrawiam

#3

michson: 1-dniowy mute

Patryko344441: 1-dniowy mute
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"

#4

Co ma do tej skargi  LarwonsZz?
Podajecie zdarzenie i przypisujecie do niego kogoś, kto nie ma z nim związku.
Na podstawie screenu dużo się nie dowiadujemy.
Nie ma sensu kogoś ciągle upominać, karać, bo napisał raz np. "morda", "dupa" lub cokolwiek podobnego albo zakropkowany wyraz.
Tym bardziej w godzinach późnowieczornych proszę o wyluzowanie się trochę.
Dodam jeszcze, że od upominania, zwracania uwagi w grze jest administracja, czyli wszyscy -moderatorzy i główni admini.
Gracze nie powinni wdawać się w "dyskusje" z delikwentami, bo w ten sposób zaogniają konflikt.
Jeśli nie ma w danym momencie w grze aktywnego członka administracji to piszecie na forum lub przez GG/Skype do konkretnej osoby!

Administratorów proszę o zachowanie większego profesjonalizmu i dokładne przebadanie sprawy przed podejmowaniem jakiejkolwiek decyzji.

Dopisywać do skargi mogą się wyłącznie osoby, które były świadkami w momencie wskazanym jako zdarzenie.
Można natomiast wyrazić opinię na podstawie poprzednich wydarzeń.

Na podstawie zapisu z logów stwierdzam, że opisywane zdarzenie miało miejsce i nie można zaprzeczyć winy oskarżonych.

Dlatego też wymiar kary jest nastepujący:

michson, Patryko34441 - mute 1 dzień
LarwonsZz - brak kary ze względu na brak związku z opisanym zdarzeniem
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości