Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


prośba o odwołanie bana

#1

nick:  miszaxx

data ukarania:05.08.2017r.

nick osoby karającej: MiroTcz

powód bana :x-ray
nie zggadzam się ze swoim banem ponieważ:nie posiadam danego programu na komputerze i w grze plus do tego jestem uczciwym graczem który nie oszukuje mam też działkę którą prowadzę wraz z kolegą i on też może potwierdzić że nie posiadam x-ray jego nick to tyci02.posiadam launcher skyland  na tym launcherze nie mam żadnego programu nawet teksturek tylko sam zwyczajny mc bo taki jest najlepszy.

#2

radze zapoznać się ze wzorem na ub ,
zresztą , chyba masz nie tylko x-ray'a jestem za odrzuceniem prośby o ub

#3

Niestety, ale ja też jestem za tym że byś nie dostawał UB
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#4

Sam posiadam Launchera skyland i nie ma na nim nic lecz chciał bym byś zrobił tak wszedł w menu (lewy dolny róg) napisał %appdata%/.minecraft /version/ zrobił ss i ta tym na którym grasz prawym przyciskiem myszy otwórz za pomocą winrar (oczywiście chodzi o to byś wszedł w niego i kliknął na pierwszy plik) kliknij assets/minecraft/loot_tables I zrobił otóż tego SS musi być widoczna godzina data i twoje konto zalogowane (chociaż by zmniejszone okienko tylko by było widać nick). tak zobaczymy czy jesteś czysty Język zrób tak minecraft 12.1

#5

(05-08-2017, 23:49 PM)szatanizo napisał(a): Sam posiadam Launchera skyland i nie ma na nim nic lecz chciał bym byś zrobił tak wszedł w menu (lewy dolny róg) napisał %appdata%/.minecraft /version/ zrobił ss i ta tym na którym grasz prawym przyciskiem myszy otwórz za pomocą winrar (oczywiście chodzi o to byś wszedł w niego i kliknął na pierwszy plik) kliknij assets/minecraft/loot_tables I zrobił otóż tego SS musi być widoczna godzina data i twoje konto zalogowane (chociaż by zmniejszone okienko tylko by było widać nick). tak zobaczymy czy jesteś czysty Język zrób tak minecraft 12.1

dzięki zrobię tak jak mi radzisz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości