Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


UNBAN

#1

1. Seba5345
2. 28.07.2017r.
3. Nie wiem
4. X-ray :/
5. Uważam że niesłusznie dostałem bana w czasie gdy przy spawnerze ze blezami kiedy je biłem dostałem bana za X-raya. Co prawda kiedyś używało się haxów ale teraz nie dostałem bana za darmo. Więc pokornie proszę o unbana. Ta kara jest moją pierwszą na tym serwerze.

#2

Nie musisz dostać bana za coś dokładanie w momencie łamania regulaminu. Zobacz poprzednie wątki, już kilka takich było z X-Ray.
Nie wiem co inni sądzą o ewentualnym daniu ci drugiej szansy gry od zera. Nie stosujemy tego często.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#3

Pisanie że "nie słusznie" a potem że "co prawda kiedyś się używało" chyba się wyklucza... przyznając się i okazując skruchę miałbyś większą szansę na granie od 0 niż takie pisanie ze niby niewinny ale jednak.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#4

Też tak uważam jak Animekowa Uśmiech twoje pisanie "nie słusznie" a potem przyznawanie sie do winy nie ma sensu i sory ale uważam że nie powinieneś dostać ub.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#5

Źle mnie zrozumieliście chodzi o to że jak miałem 12-14 lat to grałem na haxach teraz nie widzę sensu w ich używaniu nie wiem jak mógł bym wam udowodnić że nie używam ale proszę pokornie jeszcze raz o rozpatrzenie tej sprawy.  Chciałem być szczery a wy obracacie to na moją niekorzyść

#6

Nie moja wina że napisałeś to 2znacznie. Ja jestem neutralna co do decyzji o unbana.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#7

To, że używałeś x-ray'a jest niewątpliwe. Nie widzę żadnego powodu by dawać Ci drugą szansę. Na dodatek kłamiesz.
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"

#8

Nie będzie unbana.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości