Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o ukaranie gracza.

#1
Tęcza 

Witam,
Dziś około godziny 16:30, gracz TheZiomej zareklamował Wasz serwer na serwerze survival. Zrobiłbym to samo, czyli zareklamował serwer survival, ale mam swój honor, więc proszę o wyciągnięcie konsekwencji dla tego gracza, ponieważ uważam że to jest nie fair (o tym że psuje reputacje Waszego serwera nawet nie przypominam). 

Wniosek : Proszę o ukarania gracza TheZiomej. 
 
Dowody: http://imgur.com/a/eCCSu.

Pozdrawiam, Black7.

#2

Ojeju.. On zareklamował MINEWORLD! A forum na którym teraz jesteś to właśnie forum tego serwera ._. I ps. Polecam zakrywać ip serwera, chociaż w tym przypadku to niekonieczne. I jeszcze jedno.. Czytaj uważnie ip serwera i potem zgłaszaj Język NIE za skargą.
EDIT: A i skarga bez wzoru.. Do zamknięcia Język Aaa no i powinieneś zgłosić to na forum TAMTEGO serwera.. Kurde, jak można zgłosić kogoś, kto pomaga serwerowi zdobyć graczy? .-. Myśl
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

No właśnie i znów popieram _KoteQ_... Poza tym, gdyby ta skarga miała sens, to gdzie screeny?

#4

Po pierwsze, wspieram serwer, a nie psuje jego reputacje.
Po drugie, tylko podałem ip. MineWorld, aby powiększyć liczebność osób, grających na tym a nie innym serwerze.
I ukarać to wy mnie możecie na swoim serwerze, poza tym wiele osób grających na waszym serwerze reklamowało się na innych i wtedy nikt nikogo nie ukarał, bo to wasz serwer.
Uśmiech Oczko
~TheZiomej

A i pamiętaj o wzorze na skargę Uśmiech
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

Administracja nie popiera reklamowania serwera MineWorld na innych serwerach.
To, czy ktoś to robi, leży w gestii jego sumienia.
Reklamowanie serwera na innych serwerach wpływa negatywnie na jego wizerunek.
Jeśli ktoś przychodzi do nas na czat z reklamą, takie osoby i reklamowany serwer są brane mało poważnie.
Jak traktują nasz serwer osoby z innych serwerów, do których ktoś wbija i nas reklamuje?
Znając życie, myślę, że odbiór jest bardzo podobny.
Dlatego proszę o niereklamowanie naszego serwera na innych serwerach Minecraft. Nie ma takiego zakazu w regulaminie (na tę chwilę), ale dokonując takich działań przyczyniacie się do zszargania reputacji serwera.
Dobry, szanujący się serwer nie potrzebuje takiej formy "reklamy".
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości