Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


xXMINECRAFTPROXx

#1

1. nick oskarżającego: Stawcia
2. nick oskarżonego: xXMINECRAFTPROXx
3. opis sytuacji: xXMINECRAFTPROXx został zabity przez _KoteQ_kilka dni temu, chciał odzyskać itemy, a że ma mute'a to postanowił wyrazić tą chęć poprzez nazwanie kurczaka "oddawaj ity albo zemsta" (był na działce _KoteQ_). Ona go zabiła i wtedy zaczął tepać się do domku KoteQ z kurczakami o różnych wulgarnych, obraźliwych nazwach ( niestety mam ss tylko 1 kurczaka). Pojawił się również pet o nazwie "ch***wy serw".
4. data zdarzenia: 21.10.2016, godzina ok 17.50-18.05
5. dowody w postaci ss:
[Obrazek: converted?src_path=http%3A%2F%2Fp.gg.pl%...otate=auto]

PS. Piszę tą skargę między innymi dlatego, że nie wiem jaką karę powinnam dawać za tego typu incydenty.

Pozdrawiam

#2

Byłam przy tym, potwierdzam.. Jak najbardziej jestem za skargą! On cały czas robi coś, co obraża innych graczy.. Najlepiej, żeby dostał już bana na zawsze, lub przynajmniej muta na zawsze...
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Kotek pisze samą prawde! Mute lub banik forever!


#4

Zgadzam się z Kotkiem. Później ja się do was teleportowałam i widziałam nazwę tego kurczaka...

#5

Widzę, że ban i mute nie pomogły, widać tacy ludzie się nie zmieniają. Nie było mnie przy tej akcji ale jest wystarczająco dużo dowodów na tego gracza, wnioskuję o permanentny ban dla niego.

#6

Permban.

Pisałem już o tym wcześniej, powtórzę kolejny raz: Nie będą tolerowane wszelkiej maści publiczne prowokacje i nagonki stosowane w kierunku jednej osoby. Doskonale widać co kto kiedy pisze na publicznym czacie - i te osoby, które przyczyniły się do tej sytuacji dobrze o tym wiedzą.

Kolega będzie mógł dalej tu grać (jeśli zechce), pod nowym nickiem - z czystym kontem.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości