Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na polamparte

#1

polamparta od jakiegos czasu tpa sie w dowolne miejsce na mapie i mnie zabija.a gdy chcem sie obronić to sie nie da jej bic a ona juz mnie moze,
uprzykrza mi zycie,Popcorneyto i JaneG mogą potwierdzić.

#2

Trzeba to napisać według skargi. Przyznam się, czekałem na to, żeby była skarga na polampartę...
a to dlatego:

Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: b55221c559007.png]

#3

simon1234: Podaj daty i godziny w których byłeś ciemiężony przez polampartę.
TheZiomej: Również podaj datę wykonania ss.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#4

Simon: Często sprawdzam na mapie (http://gs21.enderchest.pl:37357/) gdzie jesteś. Jeżeli nie mam tam sethome to zakładam elytrę i tam lecę. Poza tym, sam mnie do siebie tepnąłeś (jeżeli chodzi ci o akcje z waszą "bazą")Uśmiech
Ziomej: hv i hp to tylko przykłady dużych serwerów bez lagów. Specjalnie nie podałam pełnej nazwy aby ich nie zareklamować. Jeżeli chodziło ci o "nie grasz na serwerze sanny?" to po prostu zapytałam się czemu nie gra na innym serwerze (wcześniej mi pisała że już nie gra na MW, i gra na jej serwie), to także nie jest reklama.

Jeżeli nadal ktoś chce mi coś zarzucić (np że mam cheaty lub coś) to chętnie przeczytam poprawnie zrobioną skrargę.


#5

Pola, Ziomejowi nie o to chodziło. O to, że odstraszasz graczy.. ''Tutaj jest mnóstwo lagów''
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#6

Prawdy powiedzieć nie mogę?


#7

Pomijam fakt, ze nie istnieje coś takiego jak serwer bez lagów lub serwer z "tysiącami graczy" bez lagów, jak już coś podajesz to jest kilka/kilkanaście serwerów w sieci/kilku sieciach po kilkadziesiąt osób, ale skąd 11-latka może o tym wiedzieć.  Najłatwiej jest nielogicznie porównywać jakieś połączone ze sobą dedyki z wirtualnym serwerem na "tanim" hostingu gdzie takich różnych serwerów jest mnóstwo i każdy w jakiś sposób na siebie oddziałowywuje i pisać jakieś głupoty o lagach oraz wykurzać graczy. Nie będę tego tolerował. I nie tylko ciebie to dotyczy.  Od tej pory każdego kto będzie się w ten sposób zachowywał będę traktował jak osobę szkodzącą serwerowi i reklamującą inne, a co się z tym wiąże jest napisane wyraźnie w regulaminie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#8

Jednak zmieniam zdanie, dla Ciebie zrobię wyjątek bo widzę, że nie czujesz problemu po swojej stronie 
Będziesz pierwszym przykładem żebym nie musiał kolejny raz powtarzać.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#9

Aha, to wszystko jasne


#10

W najbliższych dniach dodam komendę na wyłączenie widoczności na dynmapie (kto będzie chciał sobie wpisze).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości