Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


BAN ZA X - RAY unban

#1

1. Nick w grze: LIPONEKYT
2. Data ukarania: 30.04.2021 20:01 
3. Nick osoby karzącej: Ewka52
4. Powód bana: X-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Bo przepraszam za moj czyn z cheatowałem bardzo ż używałem x-ray już nie bede 
Serwer jest fajny i nie chciałem dostac bana na takim serwerze. Czy mogł bym dostac jeszcze 1 szanse

#2

a-ale s-same słowa skruchy dadzą ci tyle co nic cheatowałes to cheatowałes teraz trzeba ponieść niestety konsekwencje bo tomaszem hajto nie jesteś że ich nie uniknales
HOP
to czemu nie skacze

#3

No jak sie nie przeczytało regulaminu to sie nie wie że za to można dostać bana... Polecam najpierw przeczytać ze zrozumieniem regulamin a później o napisaniu odwołania z pokazaniem ze ci zależy na tym serwerze. ?
Gdy stajesz kimś twarzą w twarz, to jakby rzucić wyzwanie samemu sobie. Unikanie cudzego wzroku , to przyznanie się do porażki. Ja zaś nie zamierzam przegrać.

#4

Liczyłam, że trochę się bardziej postarasz z odwołaniem. Niestety widać, że pisałeś na szybko. Nie będę nawet podawać dowodów na użytkowanie xraya, strata czasu mojego.
Zapytałam Ciebie publicznie dlaczego korzystasz z xraya, zaprzeczyłeś z jego korzystania po czym dalej kopałeś.
Cheaty są u nas surowo karane i ciężko o zmniejszenie kary. Nie postarałeś się za bardzo.

Kara pozostanie taka jaka jest.

Wątek zgłaszam do zamknięcia.

#5

Zamykam
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości