Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja serwer survival. Event "Kolorki"

#1

Witajcie!
[Propozycja]
Survival
Opis:
Przychodzę do Was z propozycją o dodaniu eventu o nazwie "Kolorki". Event polegał by na tym: Gracze wchodzą na mapę. Nie będą mogli z niej wyjść do skończenia się eventu. Sam fakt polegał by na tym, iż nasi mineworldowicze byli na mapie z kolorową podłogą z wełny. Członek z administracji wciskał by guzik na command block'u. Wyświetlała się nazwa koloru wełny przed "oczami" graczami. Gracze mieli by określony czas na dobiegnięcie do oznaczonego koloru. Gdyby ktoś nie zdążył, podłoga by opadała, zostawał by tylko wybrano kolor. Event mógłby być odbywany raz na dwa tygodnie. Moja propozycja nagrody do tego eventu byłby papier z wygrania "Kolorków" i gdyby się uzbierało 5 papierów można by było to wymienić na wybraną głowe ozdobną typu (nutella, burger, jabłko). Gdyby już się uzbierało się to 5 wybranych papierów można by było się zgłosić do administratora. O odbiór wybranej przez Siebie głowy ozdobnej.

Dziękuję, że mogłem wypowiedzieć się o mojej propozycji.
Z poważenie, xNightmaree.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#2

Ja myślę, bo czasu nie podałeś do zniknięcia tych kolorów to według mnie powinno być to 6-10 sekund.
   __
  /    \
  l      l
  l      l
  l      l
___l___l__
l  l_______\
l  l_______/
l  l_______\
l_l_______/
             

Odpowiedz

#3
Tęcza 

Gdzie wzór propozycji? 

Ogólnie pomysł na event fajny, ale uważam, że nie powinien odbywać się co 2 tygodnie, ponieważ są jeszcze inne eventy, ale raz na jakiś czas owszem. 
To z tymi ''papierkami'' jest bezsensu według mnie. Customowe głowy można przecież wygrać w Minelotto... Jeżeli już to uważam, że powinien to być zwykły event tak jak wszystkie inne.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#4

Jestem neutralna co do tej propozycji, wiem że eventu sam nie wymyśliłeś, są takie na innych serwerach. Myślę że jeden event w tygodniu wystarczy, a jeśli nie miałeś na myśli robieniu dwóch w tygodniu ( kolorki + zwykły ), to dwa raczej przysporzyłyby administracji większą robotę. Tygryseq napisała że głowy można wygrać w minelotto, owszem ,lecz nie zawsze jest szansa. Te papierki to całkiem dobry pomysł ale jednak takie : ee? - nie mam zdania. Nadal jestem neutralna, ale bardziej w stronę za dodaniem tej opcji, z małymi poprawkami ; - )
Odpowiedz

#5

Cytat:Tygryseq napisała że głowy można wygrać w minelotto, owszem ,lecz nie zawsze jest szansa.
Na wygranie w evencie też nie zawsze jest szansa.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#6

Potwierdzam zdanie TygryseQ. Głowy można wygrać w MineLotto, wiadomo, że nie zawsze się trafi, ale jednak czasami potowarzyszy nam szczęście.

Pomysł sam w sobie jest ciekawy, ale mamy już parę eventów (MineLotto, wywiady, eventy piątkowe). Myślę, że jak już, to mogło by to być jako event piątkowy, bo dodawanie go raz na 2 tygodnie doda administracji tylko dodatkową pracę.

Pozdrawiam.
Odpowiedz

#7

Prawie rok temu, w sierpniu odbył się podobny event do opisanego przez Ciebie. Link - http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=985 (ale ten czas leci Zaskoczony). Może jest możliwość, że arena gdzieś nadal jest sobie na mapie z eventami. To był jeden z najlepiej przeprowadzonych konkursów i bardzo miło go wspominam ; )
Odpowiedz

#8

Być może w nowej edycji powtórzymy ten event. Teoretycznie można by nawet zrobić plugin-minigrę na 4fun działającą dokładnie w taki sposób jak event, ale to już jest mniej prawdopodobne.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości