Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na marvin89

#1

1.Nick oskarżającego: AriS
2.Nick oskarżonego: marvin89
3. Opis sytuacji: WIELOKROTNE zabijanie wraz ze swoją ekipą (R0bert,Jimouri,FireAlert)  i zabieranie itemów moich i moich kolegów w MOJEJ bazie.Prawdopodobnie ma home w bazie.
4. Data zdarzenia: 10.03 2018 
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:[Obrazek: 7f3a668687d19.png.html] [Obrazek: 5024a315440cf.png.html] [Obrazek: ead084096a756.png.htm]

Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz

#2

Nie wiem czemu skarga jest głownie na marvina, gdyz z tego co widzialam to on zabil was kilka razy, pozniej chyba odpuscil. Nie wiem, nie duzo widzialam bo glownie afczylam, ale pisze to co wiem.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#3

Dwa screeny nie ukazują nękania. Jeśli chcesz udowodnić iż jesteś nękany musisz dać więcej dowodów bo póki co to z tych dowodów jest wiadome że zostałeś raz zabity i tyle. Czekam na więcej dowodów od Ciebie.
Odpowiedz

#4

Według mnie screenów jest zdecydowanie za mało. Zabieranie itemów karalne nie jest, bo jest to survival. Trochę słabo ze strony chłopaków, że biją słabszych, jednakże to survival. Szkoda, że nie masz screenów trochę więcej, a jeżeli masz, to możesz je dodać. Ja co do kary pozostaję neutralna.
Odpowiedz

#5

Jak my nikogo nie nękali ;/
[Obrazek: gaz.jpg]
Odpowiedz

#6

Witam.

Jeśli mogę wtrącić coś od siebie, żadnych itów panowie nie stracili, nie z mojej bądź FireAlerta przyczyny (nie wiem jak Jim).
Na początku byłem sam na ich troje, nie podjęli walki, uciekali i chowali się. Potem wyskoczył jeden z nich bez itów i ganiał po schodach z wiadrami lawy, dostał 3 strzały padł 3 razy - bo raczej nie dam się zalać lawą.
I według mnie to jest nękanie - bo nic mu nie robiłem obojętnie obok niego przechodziłem do czasu, aż dręczył mnie lawą, następnym razem postaram się zrobić ss Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Odpowiedz

#7

Całkiem zabawne... Na pierwszym screenie dość wyraźnie jest napisane "Zaatakowałeś marvin98". AriS, na kogo zbierałeś te dowody, na siebie? ;D
Odpowiedz

#8

Brak wystarczających dowodów. Myślę, że wątek bezpostawny.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#9

Zbierz więcej konkretnych dowodów.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości