Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Skarga]Skragna na R0berT

#1

1.Nick oskarżającego: Andrzy
2.Nick oskarżonego: R0berT
3. Opis sytuacji: Wielokrotne zabijanie i zabieranie itemów moich i moich kolegów w mojej bazie.Prawdopodobnie ma home w bazie.
4. Data zdarzenia: 2.3 oraz 3.3.2018 
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:
       

#2

To jest survival a nie klub przyjaciół myszka miki , zabiem każdego z was nie wiecej niż 5 razy a nie wiesz co to jest nękanie chyba
[Obrazek: giphy.gif]

#3

Screenów według mnie jest zdecydowanie za mało. Nie było mnie przy tej sytuacji, lecz R0bert mówił, że zabił Was nie więcej niż 5 razy. Ja osobiście tego nie wiem - nie było mnie tam, jak już wspomniałam. Ja co do kary R0berta jestem póki co neutralna.

#4

(03-03-2018, 19:17 PM)R0berT napisał(a):  zabiem każdego z was nie wiecej niż 5 razy a nie wiesz co to jest nękanie chyba

Nękanie nie jest określone ilością zabić danego gracza (przykładowo ja i Lelouch: potrafi mnie zabić 10 razy z rzedu, a wszyscy wiedzą, że to nie podlega nękaniu), wiele razy było to powtarzane. 
Utrudnianie gry niekoniecznie wiąże się z mordowaniem i ilością tych morderstw. 

Andrzy: dowodów jest zdecydowanie za mało, jeden/dwa ss'y, na których widać atak nie świadczą o niczym, tak naprawdę mógł was zabić raz, czy dwa, co zdarza się każdemu graczowi.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#5

Ehhh... nie trzeba się trudzić aby coś przeczytać.Trudno tak wejść , poczytać , regulamin? a może do okulisty pójść trzeba , NĘKANIE JEST WTEDY gdy , ktoś nieustannie kogoś zabija , utrudnia komuś rozgrywke , nękaniem nie można nazwać pojedynczego zabójstwa , lecz STAŁEGO utrudniania rozgrywki itp itd.... serio to tak trudno zrozumieć? prościej się nie da.

#6

Andrzy, R0bert taki jest, wiele graczy jest takich samych jak on ale rozumniem cb jak ktoś np SpaulikPL mnie też tak zabijał ja jego nie zgłosiłam bo wiem że takie zabijanie da tylko może bana na kilka dn,i a potem się wogule nie pogodzi z tobą ja na twojim miejscu bym mu powiedziała czemu nas zabija i bym mu dała 500m i itemki może oddać więc na przyszłość zrób tak samo jak ja robie może ci też pomuc!
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości