Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Survival - Kwiaty w sklepie

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: 
Hej!
Zwykle każda jakoś ładnie zorganizowana działka posiada ogród. Jeśli nie zajmuje on wile miejsca to nie ma większego problemu by znaleźć biom z kwiatami i go ładnie urządzić. Problem pojawia się jednak kiedy ktoś potrzebuje kwiatów na udekorowania ogrodu o znacznie większym obszarze. Niektórych kwiatów nie da się kopiować za pomocą  mączki kostnej i zbieranie ich zajmuje sporo czasu. 
Proponuję by dodać jeszcze jedno stanowisko z kwiatami na /warp sklep. Jest tam na tyle miejsca by dało się tam je bezproblemowo i estetycznie ulokować. Ewentualnie można też podmienić barwniki na kwiaty z których można uzyskać ten barwnik z wyjątkiem niektórych ale w ten sposób nie uzyska się różnorodności kwiatów w sklepie. Co sądzicie?
Odpowiedz

#2

Proszę napisać propozycję wg. wzoru. http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=1211
Odpowiedz

#3

(23-02-2018, 16:58 PM)Pawelek1212 napisał(a): Proszę napisać propozycję wg. wzoru. http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=1211

Wszystko to co powinno się znaleźć w wątku zostało spełnione. Naprawdę nie wierzę że się takiego czegoś przyczepiłeś. W temacie zawarty jest typ wątku, nazwa serwera oraz krótki opis czego dotyczy. Dla mnie to jest bez sensu przepisywać 2 razy to samo bo zarówno estetycznie to wygląda lepiej jak i zrozumienie pozostaje takie samo. Ale cóż... edytuje wątek.
Odpowiedz

#4

Dokładnie o edycję wątku mi chodziło, a skoro wzór jest podany, to powinno się do niego stosować, nawet dla pewności. Co do samej propozycji, zdobycie kwiatów nie jest specjalnie trudne. Wystarczy trochę poszukać odpowiedniego biomu a wtedy można używać mączki kostnej i owe kwiaty namnażać. Jeśli ktoś ich potrzebuje w masowych ilościach, można nawet robić automatyczne farmy, które produkują różne kwiaty w zależności od biomu. Osobiście nie mam z tym problemu, ale w takiej sytuacji jaką opisałeś, kupowanie w sklepie byłoby zwyczajnie szybsze, lecz musiałoby się to wiązać z dużymi kosztami. Pozostaję neutralny, ale może ktoś, kto ma podobny problem się wypowie.
Odpowiedz

#5

Chcąc mieć ładnie na działce,trzeba się napracować, chociaż by zbierając odpowiednie kwiatki Uśmiech Dla ułatwienia zbuduj farmę kwiatów, tak jak Paweł pisał. Jestem negatywna co do pomysłu, bo nigdy wcześniej nie słyszałam o takowym problemie. A zachodu z tym dużo żeby zrobić to w sklepie. Do pracy rodacy!Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#6

Niby dodatkowe stoisko z kwiatami napewno pomogło by różnym graczom którzy uwielbiają budować, wychodzi im to naprawdę dobrze, czyli np. Ty Quanarin. Ale... Jednak ułatwiło to by bardzo grę, a kwiaty można przecież łatwo zdobyć, wystarczy tylko trochę poszukać odpowiedniego biomu (np. kwiatowego). Jak napisały osoby wyżej można zrobić farmę kwiatów. Plus myślę, że mało graczy by korzystało z tego właśnie stoiska. Ja pozostaję neutralna co do tej propozycji.
Odpowiedz

#7

Zgadzam się z Marika07, Nightmara, Pawelek1212. To ułatwiło by grę bardziej niż jest w tym momencie. Chyba można zamknąć ten wątek Oczko
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#8

Osobiście uważam że tworzenie stanowiska z kwiatami to pójście na łatwiznę ponieważ komuś nie chce się szukać biomu kwiatowego. Jestem na nie dla tego pomysłu.
Odpowiedz

#9

Jestem tego samego zdania co Ladykotka. II Edycja miała być trudniejsza a sklep miał być prosty zaś niewykorzystane miejsce na terenie sklepu wcześniej zajmowały "stoiska" z innymi jego towarami - dąży się więc raczej do jego uproszczenia niż rozbudowywania.

Na serwerze jest conajmniej kilka maszyn które produkują kwiaty, a ja używając swojego automatu kiedyś zbudowałem kwiaciarnie gdzie można było kupić kilkanaście rodzai kwiatów, jednak z powodu braku zainteresowanych szybko zamknąłem interes.
Jeśli ten wątek nic nie zmieni a nadal będziesz potrzebować kwiatów to będę mógł pomóc Ci je zdobyć lub pokazać jak można je łatwo produkować samodzielnie.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości