Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na xArczi

#1
Smutek 

1. MrZaziBright
2. xArczi
3. Gdy przeglądałem skrzynki w moim magazynie to nagle usłyszałem dźwięk enderperły. Okazało się że gracz o nicku xArczi jest u mnie w domu. Szybko uciekłem lecz jakoś musiałem coś z tym zrobić. Mój kolega z gildii HvpVP544 może to potwierdzić. 
4. 21 lutego 2018r. Godziny dokładnie nie znam ale było to przed 15:00
5.

Oto nowe dowody:

Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz

#2

Nękał Cię? To, że ma u Ciebie home w domku raczej nie jest karalne. Masz mało dowodów. Powinieneś mieć dowody, że Cię nęka. Według mnie te dowody raczej nic nie dają. ;/ Spójrz na definicję nękania (cytuję):
a)   Nękanie – świadome działanie na szkodę gracza lub grupy graczy utrzymujące się od długiego czasu, objawiające się utrudnieniem gry, które graniczy lub wiąże się z trwałym uniemożliwieniem normalnej gry nie mającej znamion i nie będącej częścią naturalnej rywalizacji w grze i skutkuje negatywnym nastawieniem gracza lub grupy do serwera, uszczerbkiem na jego wizerunku i widoczna utratę graczy przez serwer co jest wbrew interesom serwera. Nękanie w tym znaczeniu jest działaniem na szkodę serwera i podlega regulaminowi.

Edit: Chociaż przyznam, że czasami widzę jak xArczi często zabija.
Odpowiedz

#3

Cytat:Nękał Cię? To, że ma u Ciebie home w domku raczej nie jest karalne.
Wiem moze zabil mnie 1 raz lecz, pisalem do Animekowej na /msg ze jak ktos ma home u mnie to moge to zglosic.
Na ostatnim zalaczniku nawet napisal taki jakby szantaz.
Odpowiedz

#4

O, dodałaś więcej załączników. Ja jestem neutralna co do kary gracza xArczi.
Odpowiedz

#5

Posiadanie /home na cudzych działkach nie jest zabronione. Zawartość ss nie jest dowodem na nękanie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#6

(21-02-2018, 15:48 PM)MiroTcz napisał(a): Zawartość ss nie jest dowodem na nękanie.

Jak bede mial wiecej dowodow np. zabije mnie kilka razy to moge to znowu zglosic w tym watku czy nowy mam wtedy zrobic?
Odpowiedz

#7

(21-02-2018, 15:51 PM)ZaziBright napisał(a):
(21-02-2018, 15:48 PM)MiroTcz napisał(a): Zawartość ss nie jest dowodem na nękanie.

Jak bede mial wiecej dowodow np. zabije mnie kilka razy to moge to znowu zglosic w tym watku czy nowy mam wtedy zrobic?

Może być w tym wątku.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#8

Posiadanie sethomów na czyjejś działce nie jest zabronine
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości