Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Firma ,,Górnik-Miner''

#11

Z takimi wymogami nikt tęsknić nie będzie. Kopalnie robi się gdzieś w świecie, a nie przy spawnie. Raz: co byś tam znalazł na tak ograniczonym terenie, a dwa te działki mają coś sobą reprezentować. Następnym razem proszę włącz myślenie
Odpowiedz

#12

Koło soawn będzie biuro i sklep.a do kopania bd szukać byle gdzie.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#13

W takim razie po co ci tyle działek na biuro/sklep? Jeśli ci zależy, mogę przydzielić ci te 2 działki bez problemu, jeśli właściwie z nich skorzystasz i będziesz mieć ludzi oraz będzie to funkcjonować.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#14

(22-11-2016, 16:43 PM)MiroTcz napisał(a): W takim razie po co ci tyle działek na biuro/sklep? Jeśli ci zależy, mogę przydzielić ci te 2 działki bez problemu, jeśli właściwie z nich skorzystasz i będziesz mieć ludzi oraz będzie to funkcjonować.
No sorry ja napisałe wtedy o posiadłości głównej nawet nie zauważyłem \Uśmiech

z 3 działki może będą potrzebne raczej już windowsa zamówiłem jeszcze tylko Nagrywarka żebym mógł go zainstalować, bo na SH grałem przez linux który ostatnio popsułem bo WorldOFTanks instalowalem i braklo miejsca a dalej ojciec proowal robic wiec jak cos on popsuł nie długo wróce i mam nadzieje że wróce jako SVip i KidMod bo ns telefonie w notatkach napisałem podanie. Sory za ortografie ale na szybko pisze.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości