Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Polamparta i jej nękanie...

#10

(14-03-2017, 21:28 PM)Damexti napisał(a): Pola ,ale przecież cheaterów nie da się zabić ! To jak on miał się bronić ? A tak wgl to normalnie grać się nie da! Ja se chodzę po mapie widzę jakiś graczy , dobra tak zabijam , ale oddaje im ity, by nie było ,że jestem nie miła.
Gdy byłam u diamentowej weszła do jej domku i mnie zabiła ! Na wszystkie 4 sety ( dwa żelazne z prot chyba 3 i dwa diax prot 4 miecze wszystkie diamentowe 5/2/2/3)
zapracowałam sama (no dobra w tym ostatnim to mi Animekowa pomogła ) i wszystkie straciłam ! Survival, wiem ,ale by nękać graczy ? Tego za wiele rozumiem 1 lub 2 razy zabijać, ale 4 ? Hmmm to lekka przesada i liczę ,że pola dostanie jakieś upomnienie lub bana na jakiś 1 dzień!
Bo widzę ,że dużo graczy się skarży Uśmiech
Zabiłam ciebie 4 razy? Masz  może problemy z liczeniem? Przyleciałam, odnalazłam, uderzyłam, zabiłam. Potem pogadałam troszke z Diaxikiem i sobie poszłam. Gdzie tu widzisz wielokrotne zabijanie?

Napisałaś, że liczysz na bana za nękanie wielu graczy. Ja nie nękam. Przylatuje, zabijam tylko raz  a potem odlatuje do innego gracza. Powtarzam to kilka razy a potem zostawiam wszystkich w spokoju. Rzeczywiście w ten sposób nabijam dużo killi, ale każdy gracz został zabity maksymalnie dwa razy. Chcę też podkreślić, że nie atakuje nowych oraz biednych graczy, co po prorsto byłoby głupie. Moimi ofiarami są tylko odoby w diamentowych lub żelaznych enchantowanych zbrojach.

Na początku postu napisałaś " Pola ,ale przecież cheaterów nie da się zabić!" Przez co rozumiem, że oskarżyłaś mnie o cheaty, krórych oczywiście nie posiadam.



Wiadomości w tym wątku
Polamparta i jej nękanie... - przez xagento - 14-03-2017, 16:57 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości