Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Problem]

#6

(30-04-2020, 17:47 PM)Asmoday napisał(a): Od razu po przeczytaniu tego co napisałeś zacząłem testować wraz z 2 znajomymi to co czy enchantowanie na singlu i innych serwerach działa tak jak na mineworld. I nie. Nie działa w taki sposób. Każdy z nas zapełnił 3 podwójne skrzynki książkami z enchantem. Nawet w jednym wypadku nie było takiej sytuacji że w enchanting table było jedno a książka wychodziła z kompletnie innym enchantem. Sprawdzane było to na singlu, serwerze prywatnym i na dużym serwerze którym żaden z nas nie zarządza. Więc tak. Twierdzę że mechanika enchantowania nie działa poprawnie. Przyznanie się do błędu czy przeoczenia pewnej rzeczy nie jest wielką ujmą na honorze. Jeśli natomiast ja się mylę bardzo proszę podaj mi konkretny argument który udowadnia to że się mylę.

To ty powinieneś udowodnić istnienie problemu, jeśli twierdzisz, że taki występuje i zgłosić go w dziale problemów w oddzielnym wątku (jeśli zależy ci na jego rozwiązaniu). Napisanie, że sprawdzałeś coś w trybie jednoosobowym i na innych serwerach ze znajomymi oraz porównałeś z działaniem na serwerze MW nie jest dowodem.

Nie odniosę się do głównej części wątku dopóki nie przestaniesz ciągnąć tego tematu w tym miejscu (a mam wrażenie, że w tej chwili zależy ci bardziej na poruszaniu wątków nie będących sednem sprawy co skutkuje przedłużonym czasem oczekiwania na załatwienie właściwej części wątku i może skończyć się jego zamknięciem w przypadku kontynuowania prowadzenia wątku w ten sposób).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]


Wiadomości w tym wątku
[Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 09:10 AM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 14:43 PM
RE: [Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 15:20 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 15:50 PM
RE: [Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 17:47 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 18:25 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 20:39 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości