Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Problem]

#5

Od razu po przeczytaniu tego co napisałeś zacząłem testować wraz z 2 znajomymi to co czy enchantowanie na singlu i innych serwerach działa tak jak na mineworld. I nie. Nie działa w taki sposób. Każdy z nas zapełnił 3 podwójne skrzynki książkami z enchantem. Nawet w jednym wypadku nie było takiej sytuacji że w enchanting table było jedno a książka wychodziła z kompletnie innym enchantem. Sprawdzane było to na singlu, serwerze prywatnym i na dużym serwerze którym żaden z nas nie zarządza. Więc tak. Twierdzę że mechanika enchantowania nie działa poprawnie. Przyznanie się do błędu czy przeoczenia pewnej rzeczy nie jest wielką ujmą na honorze. Jeśli natomiast ja się mylę bardzo proszę podaj mi konkretny argument który udowadnia to że się mylę.

,,Nie ma potrzeby żebyś zwracał mi uwagę na to jaki jest główny wątek. Napisałeś coś co godzi w dobre imię serwera, zaczynając wypowiedź poboczną zdaniem "

Moja wypowiedź nie była atakiem w stronę twoją, ani serwera, bo sam dobrze się na nim bawię, a wręcz miała na celu zwrócenie uwagi administracji na rzecz która według MNIE działa nie prawidłowo, oraz odpowiadając mogłeś napisać przykładowo ,,Co do sprawy utraty itemów potrzeba więcej czasu", czy coś tego typu gdyż z twojej pierwszej wypowiedzi wyglądało to jakbyś kompletnie zlał resztę wątku, i jedynie oburzył się na moje zwrócenie uwagi. Dlatego więc poprosiłem o ponowne pochylenie się nad moim problemem i jakąś odpowiedzi, nawet informującą o potrzebę dłuższej ilości czasu na rozpatrzenie.
Poruszając drugą sprawę. Zwrócenie na konkretną rzecz uwagi nie jest według mnie godzeniem w dobre imię serwera a wręcz jest wyrazem troski i chęci ulepszenia jego działania. Moja wypowiedź w żaden sposób nie uwłacza serwerowi, a jedynie wyraża moje spostrzeżenie na temat nieprawidłowości w działaniu


Wiadomości w tym wątku
[Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 09:10 AM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 14:43 PM
RE: [Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 15:20 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 15:50 PM
RE: [Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 17:47 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 18:25 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 20:39 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości