Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Problem]

#4

(30-04-2020, 15:20 PM)Asmoday napisał(a): Jestem starym graczem. Nie siedzę w nowinkach minecraftowych, gdyż moim ulubionym tytułem jest Skyrim gdyż tam spędziłem ponad 20tys godzin. Jako przeciętny gracz nie muszę znać się na każdej z mechanik które są w tej grze. Piszę poprostu to co zaobserwowałem. Jest to dla mnie dziwne gdyż nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim działaniem enchanting table. Zawsze jak pisało ( przykładowo użyjmy tego Unbreaking ) Unbreaking to dostawałem zaklętą książkę Unbreaking z może dodatkowym enchantem, ale podstawowy zawsze był taki jak było wyświetlone. Jeśli zmieniła się mechanika to niestety nie byłem tego świadomy, gdyż jak napisałem powyżej nie śledzę wszystkiego na bieżąco. I nie zarzucam nic nikomu. Informuję o swoich spostrzeżeniach jedynie. Po za tym mój wątek nie odnosi się od tego konkretnego tematu. Temat który poruszyłeś MiroTcz jest jedynie pobocznym. Będę wdzięczny jaki odniesiesz się do głównego wątku który opisałem

Nie ma potrzeby żebyś zwracał mi uwagę na to jaki jest główny wątek. Napisałeś coś co godzi w dobre imię serwera, zaczynając wypowiedź poboczną zdaniem 

Cytat:Niestety na serwerze jest problem (...)

i formułując ją tak jakby na serwerze coś działało nieprawidłowo. Pozostawienie tego bez szybkiej odpowiedzi naraziłoby serwer na szkody, bo część czytających (w tym m.in. potencjalnych przyszłych graczy) nie zweryfikuje tego i uzna to za fakt.
Odpowiedź na to jest dla mnie bardziej priorytetowa, a główny wątek z racji tego, że jest bardziej skomplikowany, należy spodziewać się, że odpowiedź do niego pojawi się później.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]


Wiadomości w tym wątku
[Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 09:10 AM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 14:43 PM
RE: [Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 15:20 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 15:50 PM
RE: [Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 17:47 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 18:25 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 20:39 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości