Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Problem]

#1

Typ wątku: Problem
Nazwa Serwera: skyblock
Opis: Dnia 29.04.2020 między godziną 8:00/8:30 na serwerze skyblock przez laga serwera utraciłem swoje wszystkie itemy. Po zalogowaniu na serwer i wybraniu oservera skyblock zamiast przeteleportowania się na miejsce z którego się wylogowałem, zacząłem spadać. Mimo prób uratowania się elytrą którą miałem założoną oraz fajerwerkami nie stało się nic, wyświetlił mi się tylko death screen. Piszę z proźbą, aby te itemy odzyskać. Problemem defakto samym w sobie nie jest utrata itemów, bo bardzo to nie boli ale enchantów które miałem. Niestety na serwerze jest problem że książki w 50% przypadków enchantują się na coś innego niż to co wyświetla się w enchanting table, co jest dla mnie poprostu frustrujące i odbiera chęć do gdy jak po raz 10 chce otrzymać Unbreaking III a dostaję infinity czy coś co jest mi kompletnie nie przydatne. A spędziłem na enchantowaniu 3 dni, aby zdobyć wszystkie możliwe enchanty na największym poziomie. Utraciłem ( wszystkie enchanty na najwyższym poziomie)  hełm - Mending, Unbreaking, respiration, aqua afinity, thorns, protection. spodnie - Mending, unbreaking, thorns, protection. buty - mending, unbreaking, feather falling, soul speed, thorns, depth raider, protection. Elytra - Mending, unbreaking. Kilof - Mending, unbreaking, efficiency, silk touch ( taki sam, wersja z fortuną ). Miecz - Mending, Unbreaking, Fire Aspect, Looting, Knockback, Sweeping Edge, Sharpness. Do tego były 4 shalker boxy i 3 straki fajerwerków( flight duration 3 ). Mam nadzieję że uda mi się odzyskać przedmioty


Wiadomości w tym wątku
[Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 09:10 AM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 14:43 PM
RE: [Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 15:20 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 15:50 PM
RE: [Problem] - przez Asmoday - 30-04-2020, 17:47 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 18:25 PM
RE: [Problem] - przez MiroTcz - 30-04-2020, 20:39 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości