Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban

#1

1. Nick w grze: Vixeri
2. Data ukarania: 02.08.2017r
3. Nick osoby karającej: MiroTcz
4. Powód bana: Dzialanie na szkode serwera
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Ban mi sie nalezy ale jest to moj pierwszy ban nie liczac mutow i kickow, moze daloby rade na jakis czas dac tego bana. Przyznam sie wynioslem itemki z bossow. L[b]ubie grac na tym serwerze. Czemu zabijam graczy z No_i_masz_bana? Wedlug nas budowanie dla siebie nie ma sensu, dla kogos to jak najbardziej, przyklad? Zbudowalem domek dla Madelaine_. No i na koniec chcialbym jeszcze powiedziec ze chce jeszcze troche pograc na tym serwerze do konca wakacji bo jak przyjdzie szkola to mozliwe ze nie bede juz po tyle godzin siedzial i gral i przepraszam za te wszystkie akcje i zaluje[/b]

Sory za jakies /b [b] ale pisalem to w notatniku Płacz ze śmiechu

#2

Pomimo tego że miro zabronił używania itemów z bossów zrobiłeś to, zaufał ci a ty jak zwykle to "psujesz". Dostałeś już dużo kar i nie sądzę żebyś się poprawił, bo skoro po tych mutach i kickach nie widzę poprawy to wątpię czy po ub była by jakaś zmiana. Nie jesteś kulturalnym graczem, bo to widać po twoich karach. Takich graczy no szczerze nie potrzebujemy na serwerze.
Moim zdaniem nie powinieneś dostać UB.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

Zgadzam się z Damexti

#4

Byłem przy tym jestem świadkiem. Przecież wyraźnie jest napisane że bossy nie czynne i są tylko dla osób które się zgłosiły. Najlepsze jest to, że skąd wiedziałeś o kicie na bossy? Ta osoba która ci powiedziała też na krótki czas powinna być ukarana, ale to tylko moje zdanie. Dużo administratorów np. Damexti ci ufało, a ty tego nie użyłeś. W siedmiu słowach:

Nie jestem za tym żebyś dostał UB.
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#5

(03-08-2017, 11:12 AM)Makkev2 napisał(a): Byłem przy tym jestem świadkiem. Przecież wyraźnie jest napisane że bossy nie czynne i są tylko dla osób które się zgłosiły. Najlepsze jest to, że skąd wiedziałeś o kicie na bossy? Ta osoba która ci powiedziała też na krótki czas powinna być ukarana, ale to tylko moje zdanie. Dużo administratorów np. Damexti ci ufało, a ty tego nie użyłeś. W  siedmiu słowach:

Nie jestem za tym żebyś dostał UB.

bylem zapisany Uśmiech

#6

(03-08-2017, 11:16 AM)misiek napisał(a):
(03-08-2017, 11:12 AM)Makkev2 napisał(a): Byłem przy tym jestem świadkiem. Przecież wyraźnie jest napisane że bossy nie czynne i są tylko dla osób które się zgłosiły. Najlepsze jest to, że skąd wiedziałeś o kicie na bossy? Ta osoba która ci powiedziała też na krótki czas powinna być ukarana, ale to tylko moje zdanie. Dużo administratorów np. Damexti ci ufało, a ty tego nie użyłeś. W  siedmiu słowach:

Nie jestem za tym żebyś dostał UB.

bylem zapisany Uśmiech
Acha no tak, sory Język Ale to nie zmienia tematu. I tak dalej jestem za tym żebyś nie dostał UB.  :s
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#7

to że byłeś zapisany nie oznacza , że możesz "tak o" używać  itemy z bossów.

#8

(03-08-2017, 11:24 AM)Adam17052013 napisał(a): to że byłeś zapisany nie oznacza , że możesz "tak o" używać  itemy z bossów.

Zgadzam się z Adamem  :s
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#9

Dostałeś wiele szans na poprawienie się. Nie doceniłeś dobrej woli administracji. Nie należy ci się UB
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#10

(03-08-2017, 11:54 AM)Animekowa napisał(a): Dostałeś wiele szans na poprawienie się. Nie doceniłeś dobrej woli administracji. Nie należy ci się UB

Właśnie Uśmiech
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości