Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Polamparta i jej nękanie...

#1

1. Nick oskarżającego: xagento
2. Nick oskarżonego: Polamparta
3. Opis sytuacji:  jestem Sobie w Domku , spokojnie przygotowuje sie na wyprawe A tu znikąd Polamparta zjawia sie w moim domu I zaczyna mnie zabijac, Zaczela mnie Nękac aby jak weszla na serwer , Ustawila Sethome Kolo mojego Domu.... .....,
4. Data zdarzenia:  14 Marca 2017 Godzina 16:50
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: niestety nie mam Wyszłem W złosci i nie zdązylem Zrobic Screena.... Nastepnym razem Zrobie Screen..

#2

Popieram temat xagento,mnie też wiele razy zabijała,i do tej pory nie oddała itemków!
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]

#3

Polamparta często ustawia home`y w domkach innych graczy. Pamiętam jak mnie nękała z JebuSiem. Pozabijała mi wszystkie zwierzęta za, które wydałem realną kasę (już nie mówię o kupnie Kotka). New ogarnął tą całą sytuację, ale zwierzęta przecież nikt mi nie da. Raz zapytała się mnie czy może pożyczyć konia. Odparłem, że nie, bo nie daje innym koni. Po czym zabiła mi konia.  Nieznośne było to, kiedy mnie nękała (to było jeszcze w poprzednim moim domku). Rozumiem, że to "survival" ale przecież jak ktoś ciągle nęka. Już wiele osób było nękane przez Pole. Pozostawiam to bez komentarza.

(Pola przyznała się na czacie, więc historia prawdziwa...)
[Obrazek: b55221c559007.png]

#4

Ziomej dobrze mówi. Również pamiętam jak polamparta go nękała. Owszem, to survival, no ale żeby nękać połowę graczy z serwera? Nie. Uważam, że nie powinno się u każdego do kogo pójdziemy ustawiać home'a. Kiedyś JebuS ustawił mi home i wybijał mi koty, ale przestał. Pola również powinna przestać. Każdy ma prawo tu grać normalnie, bez obaw, że za chwilę ktoś może tepnąć się do domku i go zabić. Tak, można ''usunąć'' się z mapy serwera ale nie każdy o tym wie.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#5

Ustawiłam sethome u xagento, to prawda. Gdy był w domu miał na sobie diamentową zbroje, więc mógł się bronić przed moim atakiem. Nie udało mu się, zabiłam go i zabrałam jego itemy. Jeden lub dwa dni później zobaczyłam, że znów nosi diamentową zbroje. Teleportowałam się do jego domu i zaatakowałam pobraz drugi. Znów zwyciężyłam w walce, ale tym razem oddałam mu część itemów. Nie wydaje mi się, że zabicie jednego gracza dwa razy, gdy posiadał itemy którymi mógł się bronić, było nękaniem. Przecież nie zabijałam go 10 razy z rzędu, gdy nie miał nic w eq. Po prostu zabrałam jego itemy i sobie poszłam. Tak samo robie z resztą graczy. Gdy widze, że ktoś ma diamentowy set ide go zabić. Gdy już to zrobie przeważnie oddaje część itemów i zostawiam go w spokoju. Nie zabijam ani osób bezbronnych, ani nie wale mieczem 20 razy w tą samą osobe, która teleportuje się w miejsce śmierci. Staram się atakować różne osoby, aby ludzie mogli spokojnie zrobić sobie nowe itemy. Nie czaje się nigdy na jedną osobe. Przynajmniej teraz tak robie. Gdy atakowałam ziomeja, rzeczywiście zabijałam mu zwierzęta do póki New mnie nie powstrzymał. Teraz już tak nie robię


#6

Nie zmienia to faktów, że zabrałaś jego itemy. Zapracował znowu na seta i znowu mu go zabrałaś. To, że mógł się bronić, ta... Jak? Ty enchantowany set diax a on sam diax. Musiałabyś być AFK, żeby Cię agento zabił. Dziś cały dzień agento był smutny. Zepsułaś mu humor.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#7

Niedawno kiedy Weszłas na serwer włozylem Enchant głebinowy wędrowiec 3 na Malahitowych butach , a na tego seta praktycznie 2 Tygodnie harowałem a zwlaszcza na netherowy miecz :/ , aha. 5 dni temu czy kiedy to bylo walnęlas mnie łapką , dedłas bo wyszłas z serwa więc oddalem ci miecz i hełm bo byłem dobry a teraz się tak odplacasz ? fajnie.

#8

Pola ,ale przecież cheaterów nie da się zabić ! To jak on miał się bronić ? A tak wgl to normalnie grać się nie da! Ja se chodzę po mapie widzę jakiś graczy , dobra tak zabijam , ale oddaje im ity, by nie było ,że jestem nie miła.
Gdy byłam u diamentowej weszła do jej domku i mnie zabiła ! Na wszystkie 4 sety ( dwa żelazne z prot chyba 3 i dwa diax prot 4 miecze wszystkie diamentowe 5/2/2/3)
zapracowałam sama (no dobra w tym ostatnim to mi Animekowa pomogła ) i wszystkie straciłam ! Survival, wiem ,ale by nękać graczy ? Tego za wiele rozumiem 1 lub 2 razy zabijać, ale 4 ? Hmmm to lekka przesada i liczę ,że pola dostanie jakieś upomnienie lub bana na jakiś 1 dzień!
Bo widzę ,że dużo graczy się skarży Uśmiech
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#9

(14-03-2017, 21:28 PM)Damexti napisał(a): Pola ,ale przecież cheaterów nie da się zabić ! To jak on miał się bronić ? A tak wgl to normalnie grać się nie da! Ja se chodzę po mapie widzę jakiś graczy , dobra tak zabijam , ale oddaje im ity, by nie było ,że jestem nie miła.
Gdy byłam u diamentowej weszła do jej domku i mnie zabiła ! Na wszystkie 4 sety ( dwa żelazne z prot chyba 3 i dwa diax prot 4 miecze wszystkie diamentowe 5/2/2/3)
zapracowałam sama (no dobra w tym ostatnim to mi Animekowa pomogła ) i wszystkie straciłam ! Survival, wiem ,ale by nękać graczy ? Tego za wiele rozumiem 1 lub 2 razy zabijać, ale 4 ? Hmmm to lekka przesada i liczę ,że pola dostanie jakieś upomnienie lub bana na jakiś 1 dzień!
Bo widzę ,że dużo graczy się skarży Uśmiech
Szczerze? Myślę, że trochę przesadzasz. Rozumiem, że mogłaś się zdenerwować swoją stratą i wgl, ale pola ma prawo cie zabić i NIE MUSI oddawać itemów. Zresztą ty też. A co do tych 4 killi: zabiła cię 4 razy i skończyła? Owszem, może to zdenerwować i negatywnie nastawić do poli, ale ja uważam, że to jeszcze nie jest nękanie Oczko
Pozdrawiam Mariosa Płacz ze śmiechu

#10

(14-03-2017, 21:28 PM)Damexti napisał(a): Pola ,ale przecież cheaterów nie da się zabić ! To jak on miał się bronić ? A tak wgl to normalnie grać się nie da! Ja se chodzę po mapie widzę jakiś graczy , dobra tak zabijam , ale oddaje im ity, by nie było ,że jestem nie miła.
Gdy byłam u diamentowej weszła do jej domku i mnie zabiła ! Na wszystkie 4 sety ( dwa żelazne z prot chyba 3 i dwa diax prot 4 miecze wszystkie diamentowe 5/2/2/3)
zapracowałam sama (no dobra w tym ostatnim to mi Animekowa pomogła ) i wszystkie straciłam ! Survival, wiem ,ale by nękać graczy ? Tego za wiele rozumiem 1 lub 2 razy zabijać, ale 4 ? Hmmm to lekka przesada i liczę ,że pola dostanie jakieś upomnienie lub bana na jakiś 1 dzień!
Bo widzę ,że dużo graczy się skarży Uśmiech
Zabiłam ciebie 4 razy? Masz  może problemy z liczeniem? Przyleciałam, odnalazłam, uderzyłam, zabiłam. Potem pogadałam troszke z Diaxikiem i sobie poszłam. Gdzie tu widzisz wielokrotne zabijanie?

Napisałaś, że liczysz na bana za nękanie wielu graczy. Ja nie nękam. Przylatuje, zabijam tylko raz  a potem odlatuje do innego gracza. Powtarzam to kilka razy a potem zostawiam wszystkich w spokoju. Rzeczywiście w ten sposób nabijam dużo killi, ale każdy gracz został zabity maksymalnie dwa razy. Chcę też podkreślić, że nie atakuje nowych oraz biednych graczy, co po prorsto byłoby głupie. Moimi ofiarami są tylko odoby w diamentowych lub żelaznych enchantowanych zbrojach.

Na początku postu napisałaś " Pola ,ale przecież cheaterów nie da się zabić!" Przez co rozumiem, że oskarżyłaś mnie o cheaty, krórych oczywiście nie posiadam.





Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości