Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na SpaulikPL i _MinkaMufinka_

#1

1. Nick oskarżającego: Natalia2588
2. Nick oskarżonego: SpaulikPL,_MinkaMufinka_
3. Opis sutuacji: rozmnażałam psy i oni mnie zatakowałi i psy się na nich żuciły i zaczeli tepać ludzi żeby mnieli sethoma w moim domku
4. Data zdarzenia: 12.03.18
5. Dowody: https://lh3.googleusercontent.com/gSV5l-...lCOuA=s170
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#2

Jako osoba oskarżona wypowiem się. Pisałam Ci na czacie żebyś wzięła psa który mnie atakował po wielu prośbach nie zabierałaś go. Zabiłam go mieczem - był poza dzialka, za to raczej nie ma kary... Jezeli chodzi o Spaulika to on też je zabił poza...

Edit: Pies i tak by zginął przez ciernie które mam na zbroi. (to tez Ci pisałam)

#3

SpaulikPL zawiodłam się na tobie jak mi to zrobiłaś niestety nie mniałam wyjścia jak cie zgłosić z _MinkąMufinką_ mniałam zaufanie an was ale mam nadzije że dostaniecie nauczke ale niechciała bym żebyście sotały bana na zawsze tylko moze na 2 czy góra 3dni nie chce żebyście mnieli bana na zawsze ale ty też SpaulikPL mnie zgłosiłeś a ty _MinkaMufinka_ jeśli to czytasz to zawiodłam się na tobie jeśli mnie przperosicie to nie będe zła że psy mnie zabiliści i ludzi tepaliscie na moją dzialke
w

za błędy przepraszam
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#4

(13-03-2018, 18:34 PM)Natalia2588 napisał(a): SpaulikPL zawiodłam się na tobie jak mi to zrobiłaś niestety nie mniałam wyjścia jak cie zgłosić z _MinkąMufinką_ mniałam zaufanie an was ale mam nadzije że dostaniecie nauczke ale niechciała bym żebyście sotały bana na zawsze tylko moze na 2 czy góra 3dni nie chce żebyście mnieli bana na zawsze ale ty też SpaulikPL mnie zgłosiłeś a ty _MinkaMufinka_ jeśli to czytasz to zawiodłam się na tobie jeśli mnie przperosicie to nie będe zła że psy mnie zabiliści i ludzi tepaliscie na moją dzialke
w

Ja osobiście nikogo tam nie przetepałam, tepnęłam się do xArczi by zobaczyć Twoją sale głów "koxów". Uśmiech

#5

a i xArczi też się na tobie zawiodłam bo też mi psy biłeś popchnełeś psa do _MinkaMufinka_ i ona go zabila ty też powinneś być oskarżony xAeczi ale nie mam dowodów że ty mi też babijałeś
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#6

Natalia, on go na mnie nie popchnął, to Ty uderzyłaś mnie z łapki zeby pies mnie zaatakował.

#7

_MinkaMufinka_ to mogłaś napisać że chcesz ją zobacyzć mogłaś się do mnie tepnąć a nie do xArczi

wcale tak nie było _MinkaMufinka_

SpaulikPL napisz coś
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#8

Ja nikogo nie tepałem. Nawet ./home sobie nie ustawilem Uśmiech. Tepnąłem się do xArczi, aby zobaczyć kolekcję głowek Uśmiech
-=AtlasTau=-

#9

Tak czytam wasze posty i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Po pierwsze klikając w link dodany przez Natalie wybaczcie ale ja nie mam lornetki żeby przeczytać to co jest napisane na tym zdjęciu tym drobnym druczkiem. W związku z tym nie jestem w stanie zweryfikować "dowodu zbrodni". Drugą sprawą jest ciężkość czytania wypowiedzi Natalii (w niektórych miejscach muszę kilka razy czytać żeby zweryfikować co autor miał na myśli). Ostatnia sprawa: serio? tyle zachodu o psy? No ok wiadomo że nikt nie lubi tracić swoich zwierzaków w MC ale tu serio nie da się dojść czy psy zostały zabite specjalnie czy zginęły od cierni jak twierdzą oskarżeni. Zostaję neutralna co do kary bo nie jestem w stanie zweryfikować czy został złamany jakikolwiek punkt regulaminu

#10

Natalia... Miro w każdej chwili może sprawdzic logi oraz konsolkę. Jak klamiesz to idzie tylko na twoja niekorzysc, a pamietaj, ze juz mialas bana, ale udało Ci się zrobić odwołanie. Na twoim miejscu uważałbym bardziej... :/

(13-03-2018, 18:51 PM)Ladykotka napisał(a): Tak czytam wasze posty i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Po pierwsze klikając w link dodany przez Natalie wybaczcie ale ja nie mam lornetki żeby przeczytać to co jest napisane na tym zdjęciu tym drobnym druczkiem. W związku z tym nie jestem w stanie zweryfikować "dowodu zbrodni". Drugą sprawą jest ciężkość czytania wypowiedzi Natalii (w niektórych miejscach muszę kilka razy czytać żeby zweryfikować co autor miał na myśli). Ostatnia sprawa: serio? tyle zachodu o psy? No ok wiadomo że nikt nie lubi tracić swoich zwierzaków w MC ale tu serio nie da się dojść czy psy zostały zabite specjalnie czy zginęły od cierni jak twierdzą oskarżeni. Zostaję neutralna co do kary bo nie jestem w stanie zweryfikować czy został złamany jakikolwiek punkt regulaminu
źle zrenderowałem ss'y. Wyślę je Tb na discord jak chcesz. (sam nie wiem o co chodzi jej z tymi psami)
-=AtlasTau=-




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości