Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Natalia2588

#11

(13-03-2018, 18:31 PM)SpaulikPL napisał(a): Miro sprawdzi konsolke i logi. Jestem pewien, ze minka ostrzegala z tymi psami duzo razy, a psami zajmie sie Miro.

Trochę to dziwnie brzmi, to tak jakbyś mu kazał coś zrobić.
Piszesz o Miro jakby był rzeczą lub sługą.
Jakbym był na jego miejscu to bym nie odpowiadał na twoją wypowiedź

#12

(13-03-2018, 18:37 PM)Grzesiule napisał(a):
(13-03-2018, 18:31 PM)SpaulikPL napisał(a): Miro sprawdzi konsolke i logi. Jestem pewien, ze minka ostrzegala z tymi psami duzo razy, a psami zajmie sie Miro.

Trochę to dziwnie brzmi, to tak jakbyś mu kazał coś zrobić.
Piszesz o Miro jakby był rzeczą lub sługą.
Jakbym był na jego miejscu to bym nie odpowiadał na twoją wypowiedź

Wiem Płacz ze śmiechu. Po prostu nie zastanawiałem się nad tym. Zmodyfikuję ten wątek. Dzięki Grześ. Uśmiech
-=AtlasTau=-

#13

Na screenach widać wyraźnie zachowanie Natalii na czacie, według mnie nie jest to zachowanie zasługujące na perm bana (mimo iż Natalia dostała ostatnią szansę) jestem bardziej za tym aby otrzymała albo czasowego bana albo czasowego muta który na pewno nie pozwoli jej na kolejne zachowania tego typu na czacie. Natomiast po tej czasowej karze jeśli nic się nie zmieni powinna dostać perm bana. Tyle ode mnie.

#14

Natalia od możliwości ponownego grania na tym serwerze, (30 stycznia - pierwsze ostrzeżenie) ma na swoim koncie aż 21 warny, muty i kicki. Miała mieć jedną szanse na poprawę swojego zachowania a gra dalej mimo przekroczenia jakikolwiek norm. Jestem za całkowitym banem aż do końca edycji.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#15

Jeśli chodzi o Natalie, dostała ostatnią szansę lecz jej nie wykorzystała.
Według mnie powinna dostać muta do końca edycji lub bana do końca edycji.
Jednak nie wiadomo jakie są łaski góry i mogą dać czasowego bana LECZ gdy wróci i dostanie chociażby warna za spam/flood/słówka itp odrazu powinien lecieć perm ban.

#16

Moim zdaniem jesli chodzi o Natalie to powinna dostac muta na kilka dni lub bana a jesli chodzi o psy Natalii Spaulika i Minkemufinke to powiem ze tam bylam.... Widzialam wszystko i Spaulik oraz MinkaMufinka maja racje psy byly po za dzialka i sie na nich rzucaly wiec mieli prawo wybic te psy





Ja ta kutnie bym po prostu zakaczyla bo sadze ze to sie nie skaczy dobrze....

Chcialam jeszcze dodac ze Natalia wziela te psy ze swojego domku i nakazala atakowac MinkeMufinke i Spaulika ja rowniez zabijalam te psy przyznaje sie ale wiadomo ze sie rzucaly na nas i byly po za dzialka wiec jak Natalia je wyprowadzila ze swojego bezpiecznego ogrodzenie to znaczy ze to jej wina a teraz ma jeszcze pretensje....

#17

Na screenach przedstawione jest zachowanie Natalii, które większość z nas niestety już zna. Możliwe, że trochę ją sprowokowaliście napadnięciem na nią, jednak Natalia często dostaje warny, muty, kicki. Miała swoją ostatnią szansę. Myślę, że powinna dostać czasowego bana, a jeżeli nie uspokoiłaby się - dostałaby bana do końca edycji.

#18

(13-03-2018, 21:19 PM)Marika07 napisał(a): Na screenach przedstawione jest zachowanie Natalii, które większość z nas niestety już zna. Możliwe, że trochę ją sprowokowaliście napadnięciem na nią, jednak Natalia często dostaje warny, muty, kicki. Miała swoją ostatnią szansę. Myślę, że powinna dostać czasowego bana, a jeżeli nie uspokoiłaby się - dostałaby bana do końca edycji.

Nie napadnęliśmy jej. Chcieliśmy zobaczyć jej kolekcje główek.
-=AtlasTau=-

#19

Jako osoba niejednokrotnie prowokowana przez Natalię jestem za dłuższym jej ukaraniem. Mimo swego ostatniego ostrzeżenia, występki tej dziewczyny wydają się nie mieć końca. Powtarzający się spam, obrażanie, prowokowanie - według mnie przegina.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#20

Ban na 7 dni. Następny będzie do końca edycji.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
10 gości