Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Natalia2588

#1

1. Nick oskarżającego: SpaulikPL
2. Nick oskarżonego: Natalia2588
3. Opis sytuacji: Natalia dalej robi swoje. Obraża, flooduje, spami, wyzywa i sama sobie podpada. 
4. Data zdarzenia: 12 - 13.03.2018r.
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: https://imgur.com/a/BLJyt
    

  COS OD SIEBIE: Mialem wiecej ss'ów, ale nie zapisaly mi się
-=AtlasTau=-

#2

Natalia często potrafi coś napisać bez namysłu, ciężko tego nie zauważyć. Z tego co mi wiadomo to miała ostatnią szansę, ale osobiście myślę, że w tej sytuacji nie przesadziła. Wiadomo, że nie powinna sobie pozwalać, ale nie ma tutaj niczego wulgarnego czy też na tyle poważnego, co wcześniej. Myślę, że powinna dostać jakąś karę, ale na pewno nie perma (piszę to, bo podobno miała ostatnią szansę).

Proszę mnie nie zrozumieć źle, nie staję w jej obronie i potwierdzam, że jest bardzo zadziorną osobą, która potrafi poirytować, ale w tej sytuacji nie ma mowy o "przegięciu", dlatego myślę że nie powinna dostać najgorszej kary (perma).

Pragnę także dodać, że była wcześniej zabijana na swojej działce (i zginęły też jej psy), więc ją poniosło bardziej niż powinno, ale nie usprawiedliwia jej to...przydałby się jej jakiś mute.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#3

To juz wychodzi za skalę ostatniego upomnienia... Codziennie coś się musi stać z udziałem Natalii. Czy tylko ja w tym coś widzę?
-=AtlasTau=-

#4

Nie wiem czy codziennie, ale zgadzam się, że systematycznie. Płacz ze śmiechu
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#5

Coś czuję, że ona nigdy się nie zmieni. Nie reaguje na żadne kary, nie stosuje się do poleceń administracji, reklamowała, wyzywała administrację, często spamuje, flooduje itd. Moim zdaniem powinna w końcu dostać jakąś karę, myślę, że czasowy ban byłby ok *to tylko moje zdanie!*
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#6

Jestem za tym żeby dostała bana na kilka dni lub tygodni bo ona mi spami na msg flooduje wyzywa i to czesto robi.
Dostała ostatnią szansę ale to chyba do niej nie trafia. Próboje jej wytlumaczyc aby tego nie pisala a ona dalej swoje -,- 



Wiadomo ze to moja siostra ale... nie lubie jej za bardzo Płacz ze śmiechu

#7

SpaulikPL, wiem że to wszystko przez wczoraj bo tepałaś ludzi na moją działkę oraz zabijałaś moje pieski. Muwiłam ci że coś zrobisz albo zgłosisz mnie to ja cb też z _MinkąMufinką_ dałam ci ostatnią szanse ale już mnie zgłosiłaś mniałam w tobie zaufanie SpaulikPL ale jak widać nie jetseś takim jak myślałam więc najlepiej się do mnie nie odzywaj.
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#8

Natalia... Po 1. Psy mnie atakowaly poprzez twoja agresje, która wykorzystalas na mnie.
Po 2. Psy byly za dzialka, wiec mialem prawo do zabicia ich
Po 3. Psy by nie umarly na dzialce

Z poważaniem. SpaulikPL
-=AtlasTau=-

#9

Spaulik masz dowody że na dzialce psy nie umarły?
i ty pierwszy mnie zatakowałeś a dobrze widziałeś że psy idą za mną więc poco mnie zatakowałeś mogłeś powiedzieć Natalia weś te psy bo je zabije
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#10

Miro w każdej chwili może sprawdzić konsolkę i logi. Jestem pewien, ze minka ostrzegala z tymi psami duzo razy, a jak dalej będzie ta kłótnia, to poproszę Mira, aby to zrobił Uśmiech
-=AtlasTau=-




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości