Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Maliko2990

#1

1. Nick oskarżającego: Ukach1
2. Nick oskarżonego: Maliko2990
3. Opis sytuacji: Maliko2990 wyslal wulgaryzm w moja strone i grozil mi o nekanie mnie i mojego kolegi
4. Data zdarzenia: 20.10.2017
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: https://zapodaj.net/21797c5e8f332.png.html

#2

Maliko zachowuje się okropnie pomimo wcześniejszych banów. Myślę, że tacy się już nie zmienią. Jestem za permem dla niego. Wykorzystał swoje taryfy ulgowe.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

ludzie czm nie chce proszę
ja nie robie wulgaryzmów proszę was

#4

''nie robisz wulgaryzmów''?
a to na screenie to niby co?
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#5

ale jak już to 1 slowopowiedzialem to wy takie madre to powiedz mi tygrys jak się robi screna to ci na 2 raz udowodnię

dobra poniosło mnie przepraszam ale to było 1 slowo jakbym umnial robic screnaa to bym wam udowodnil jak ja s=jestem traktowanny

#6

Screeny robi sie F2 kolego ja nie wyzywalem cie i nie klnelem na ciebie tylko wyjasnialem ci co robisz kultularnie i inteligentnie

#7

Pisałam Ci kilka razy jak zrobić screeny, ale po co czytać -.- Przestań wymyślać..
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#8

Maliko zachowuje się karygodnie. Spamuje na forum i w grze, wyzywa, przeklina. Pomimo jego banów dalej zachowuje się źle. Na tym screenie wyraźnie widać, że znowu zaczyna przeklinać. W sumie mogłeś uzbierać parę screenów jak wobec Ciebie się zachowuje, no ale ok. Myślę, że jeżeli jeszcze RAZ zacznie przeklinać, wyzywać, to będzie mógł dostać permbana, bo graczy którzy zaśmiecają forum niepotrzebnymi wątkami i spamują na shoutboxie, przeklinają i wyzywają nie potrzeba.

#9

zgadzam się z taba marika07 ja już do formy wracałem

a moge bana na tydzien i to przemyslec

#10

Obserwuję Maliko już od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku że to przypadek człowieka który się nie zmieni mimo kar które dostaje, jestem za permanentnym banem dla niego, nie potrzeba nam takich osób na serwerze. Oczywiście decyzja nie należy tylko do mnie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości