Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o unban

#1

1. Nick w grze:Melounek02
2. Data ukarania:07-14-2017
3. Nick osoby karającej: Nie napisali 
4. Powód bana: Omijanie  bana [reklama]
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Nie powinnem uciekać od bana ale ja chciałem się zmienić wiem , że to co zrobiłem było zgodne z tym banem ale chciałem się zmienić przepraszam za to z całego serca . 

#2

Wiem że nie powinnem tego robić zależy mi na tym serwerze lubiłem na nim grać to jest jeden z najlepszych serwerów na jakich grałem przepraszam całą administrację za to . Jest mi za to bardzo głupio że tak postąpiłem   Smutek I przysięgam że jak dostane ub to już nigdy nie dostane bana na tym serwerze.

#3

Hm ub wdlg wzoru jest Uśmiech przyznales sie co sie chwali i w sumie to jestem za ub
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#4

No nie wiem... Nie jestem za tym żebyś dostał UB Smutek
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#5

(30-08-2017, 14:54 PM)Makkev2 napisał(a): No nie wiem... Nie jestem za tym żebyś dostał UB Smutek

Np dla czego ? staram się o ub czekam cierpliwie wiem że postąpiłem źle ale to nie znaczy że nie mg mieć 2 szansy jak inni?

mam lepszy pomysł niech gracze zadecydują

#6

To tak nie działa, że jak ktoś dostał drugą szansę to ty też możesz jej oczekiwać. Gdyby tak było to każdy móglby bezkarnie czitować/reklamować, a później prosić o ub, ponieważ "przyznał się" lub "pierwszy ban".
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#7

no dobrze czyli nie dostane ub czyli nigdy już nie wbije niestety Smutek no trudno liczą się dobre chęci ;(

Było i tak warto liczyć na to że dostane ub

było ale się skończyło już nie będę się starł żeby dostać ub bo to już nie warte jest moja cierpliwość ostatni raz jestem tutaj na forum jak i tak nic nie działa nq ;(




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości