Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ban

#1

1. Rejdark12
2. 24.08.2017
3. Animekowa
4. X-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

Uważam, że powinienem dostać unbana ponieważ ja nie mam x-raya kopałem se w jaskini w ran domowych miejscach znalazłem złoto i dostałem bana.

1. Rejdark12
2. 24.08.2017
3. Animekowa
4. X-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:
Uważam, że powinienem dostać unbana ponieważ ja nie posiadam i nie posiadałęm nigdy programu x-ray po prostu zszedłem do jaskini zaczołem kopać w randomowych miejscach i dostałem bana więc proszę o usunięcie go.

#2

Lepiej się przyznaj Język
nie jestem za ub
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

Niestety ale nie jestem za tym żebyś dostał UB. Ponieważ x-ray to poważna sprawa. Powtarzam jeszcze raz nie jestem za tym żebyś dostał UB.
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#4

Z tego co widzę to ty Damexti to wszędzie jesteś na nie sprawdziłem z 10 rozmów i wszędzie jesteś negatywnie nastawiona

A ty Makkev2 to mówię że nie mam x-raya chcesz mogę ci porobić skriny i wysłać nie ma problemu

#5

Wy jesteście ludzie ślepi? Pisze chłopak że nie ma x-raya więc go nie ma. Gram z nim od roku i wiem że on nawet nie wie jak działa toster co dopiero haxy instalować do gry o kwadratach....

#6

(24-08-2017, 17:26 PM)SlenderMan1090 napisał(a): Wy jesteście ludzie ślepi? Pisze chłopak że nie ma x-raya więc go nie ma. Gram z nim od roku i wiem że on nawet nie wie jak działa toster co dopiero haxy instalować do gry o kwadratach....

Takie krycie kolegi w niczym nie pomoże.



Administracja nigdy nie daje banów "za nic". Ja nie jestem za daniem ub. Powinieneś się przyznać, a nie kłamać.
"Życie, życie jest nowelą."

#7

Do czego ma się przyznawać? Macie jakieś dowody? Czy po prostu Aminekowa która sie do niego przyczepiła (przeze mnie) go zbanowała tak o po prostu? Wkopał się i znalazł złoto. ŁAŁ TO JEST DOPIERO HAXXXXX.... Ja ciągle się tepam na ./rtl i wkopuje się w ziemie. Wczoraj w nocy w ten sposób znalazłem diamenty na zbroje... I co mi też wlepicie bana? Czy ta animekrowa ma jakieś dowody na to że on ma haxy??

#8

W chwili dawania bana mogłeś być nawet afk, nie zmienia to faktu że miejsca w których kopałeś świadczą o x-ray. Sama widziałam jak wkopałeś się bezpośrednio w 2ch różnych miejscach do diaxów w odstępie mniejszym niż 3min.

Niżej daje ss jak wyglądała twoje "randomowe kopanie"

           



+swoim zachowaniem zdecydowanie nie zasługujesz na unbana

Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#9

No i te ss'y dokładnie pokazują jak cheatowałeś. Co do Slendera to  Animekowa dała kilka dowodów. Dodatkowo swoim zachowaniem zasłużyłeś na małą karę. Język
"Życie, życie jest nowelą."

#10

Głęboko mam gdzieś wasze kary. Sorry ale nie mam zamiaru grac na serwerze na którym większa część adminów nie ma prawa nawet do założenia facebooka (FB 13+). Jakieś dziecko się mści i potem efekt jest taki jak teraz. Pozdrawiam Oczko




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości