Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o unbana

#1

1. Nick w grze: neilson343 i Mopselek123
2. Data ukarania: 5 July 2017 02:17:10 PM
3. Nick osoby karającej: MiroTcz
4. Powód bana: Działanie na szkode serwera
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Witam, razem z moim kolegą graliśmy na serwerze i znaleźliśmy buga który pozwalał na otrzymanie nieskończonego expa w krótkim czasie.
Jak mogliśmy to postanowiliśmy z tego korzystać i sprzedawaliśmy butelki z expem po dość dużej cenie a mianowicie 3 stacki diamentow za 1 butelke ze 101 lvlem. Sam rozumiem powód bana lecz prosiłbym o unbana w zamian za to że przysięgne że nie będę go używał oraz opowiem o niej administracji serwera. Jako okoliczność łagodzącą powież że to były nasze pierwsze bany na tym serwerze. Pozdrawiam.

#2

Jest dokładnie tak jak mój kolega powiedział
Jest to nasz pierwszy ban gdyż dopiero zaczynaliśmy, myślę że rozwiązanie też podał dobrę bo bug jednak miał potencjał.
Także również uważam że powinniśmy zostać unbanowani oczywiście pod warunkiem pokazania tego buga




Mopselek123

#3

Pełny opis procederu do mnie na PW.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#4

(05-07-2017, 14:51 PM)MiroTcz napisał(a): Pełny opis procederu do mnie na PW.
Wiadomość napisana.

#5

Zgodzę się na unban na takiej zasadzie, że zaczniecie grę od początku.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

Tylko że jest jeden problem. Nadal chyba nie dostałem unbana
Po wejściu na serwer wyrzuca mnie z niego i mam napis - Kicked whilst connecting to Lobby: You have been banned for this server from regulamin

(05-07-2017, 20:05 PM)tbbgt napisał(a): Tylko że jest jeden problem. Nadal chyba nie dostałem unbana
Po wejściu na serwer wyrzuca mnie z niego i mam napis - Kicked whilst connecting to Lobby: You have been banned for this server from regulamin

Sory. Problem rozwiazany. musiałem wejść na innym nicku




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości