Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[SKARGA] boggry, S_oz, HejZiomek, 5KONTOBEC

#1

1. Nick oskarżającego: _KoteQ_
2. Nick oskarżonego: boggry, 5KONTOBEC, S_oz, HejZiomek
3. Opis sytuacji: Na początku gracz o nicku S_oz wszedł na serwa. Poprosił mnie, abym tepneła się do niego. Tak zrobiłam. Zrobił coś, po czym wykopało mnie i Ziomeja z serwa. Dostał bana, zrobił kolejne multi, znów dostał bana. Później zrobił kolejne multikonto o nazwie boggry. Rozdawał itki nie z tej ziemi. Prawdopodobnie z command blocka. Dostał bana od Animka, później wbił poraz 4 pod nickiem 5KONTOBEC. Zaczął pisać czcionką nienaturalną i nazywać się królem gry, mówił, że nikt go nie zbanuje. Następnie 5 konto 5kontobec.
4. Data zdarzenia: 2017-04-14 około godziny 17.
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: 
[Obrazek: 1526c00234839.png.html]
[Obrazek: 10d9a63c98ca5.png.html]
[Obrazek: d06474b6be0e5.png.html]
Nie wiem dokładnie, czy te wszystkie konta to multi ale jednak coś robiły..
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#2

Gosc moze mimo banow wbijać na mulciakow i robi to. Moze zespawnowac wielkiego Slime'a. .. Itp.. Wciąż zastanawiam sie jak go zablokować.Gosc mowil coś o programowaniu..

I zmień nick na tytule z HejZiomej na HejZiomek Płacz ze śmiechu
[Obrazek: b55221c559007.png]

#3

(14-04-2017, 20:30 PM)TheZiomej napisał(a): Gosc moze mimo banow wbijać na mulciakow i robi to. Moze zespawnowac wielkiego Slime'a. .. Itp.. Wciąż zastanawiam sie jak go zablokować.Gosc mowil coś o programowaniu..

I zmień nick na tytule z HejZiomej na HejZiomek Płacz ze śmiechu

Co ma do rzeczy programowanie... każdy może programować i nie trzeba mieć nie wiadomo jakich umiejętności. IP każdy może sobie zmienić i nie jest to żaden problem. "Gość może mimo banów wbijać na mulciaków" - to jest właśnie przez  zmianę IP i jak wspomniałem nie jest to nic niezwykłego.
Po paru banach w końcu mu się znudzi, bo poświęca na to o wiele więcej czasu niż admin na zbanowanie go, a i tak nic z tego nie zyskuje. Należy to przeczekać i zgłaszać kolejne "powroty". To co robi to wykorzystywanie dziur Minecrafta czego nie zawsze da się wykryć antycheatem.

Nałożyłem bana na pewną pulę adresów wewnątrz której znajdują się te z których łączył się gracz na większości kont co powinno utrudnić mu działanie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#4

Ja mam problem ze screenami :/
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości