Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja.

#1

Typ wątku: Propozycja.
Nazwa serwera: Creative
Opis: Witam. chciałbym zaproponować coś na 3 edycję serwera MineWorld. niniejszym chodzi mi oto że mogliście by dodać takie coś że na serverze Creative mogły by być mody. Po prostu dla graczy to bo była lepsza zabawa z modami np. takimi z różnymi meblami itd. Na survivalu też mogło by to być, Ponieważ istnieją takie modyfikacje z meblami (nie chodzi mi też o te) co działają na trybie gry Survival. Gdy byście już dodali taką możliwość, zrobiliście by listę jakie mody są dopuszczalne.. Oczywiście wiem że teraz też jest taka możliwość ale są takie mody np. na animacje walki. Ale chodzi mi o to żeby zmieniliście typ serwera na np. Forge albo takie coś co jest tylko z modami. (wiem trochę się nie znam jakie są rodzaje tak jakby silników serwera Płacz ze śmiechu). Pozdrawiam i proszę o odpowiedź jak i również od graczy i od Administracji. chciałbym jeszcze coś dodać. Chodzi mi o taki typ serwera co by mody działały. bo muszę się przyznać że kiedyś testowałem moda SecurityCraft i nie dało sie stawiać bloków z tej modyfikacji. Jeszcze raz pozdrawiam i dzięki za przeczytanie tego wątku Uśmiech
[Obrazek: view]
Odpowiedz

#2

Myślę, że to za bardzo by wszystko utrudniło, możliwe, że zmniejszyłoby też liczbę graczy...

Jak wiadomo, nie każdy potrafi zainstalować modyfikacje do gry. Jeszcze innym - nie będą działały. Trzecim zaś będą towarzyszyły nieustanne lagi. A czwartym... Po prostu, by się to nie spodobało. Myślę że np. ja też bym miała lagi z modyfikacjami (nawet jak na singlu grałam to trochę miałam), a co dopiero na multiplayer.

Według mnie mamy świetne pluginy, które urozmaicają rozgrywkę, a zapewniam, iż na 3 edycji będzie jeszcze ciekawiej. Według mnie modyfikacje nie są potrzebne.
Odpowiedz

#3

Nie będzie serwera na Forge, powody wymienione wyżej. Można ewentualnie pomyśleć o tych meblach, do nich nie potrzeba modów, są pluginy. Musiałoby to jednak nie lagować, co wymagałoby testów.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#4

niepotrzebny zamęt to by wprowadziło a umeblowanie domku możesz zrobić w przedmiotów które są aktualnie w grze jezeli jestes dośc kreatywny
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#5

Teraz to przemyślałem i faktycznie może modyfikacje nie są takie potrzebne chociaż to była tylko moja propozycja dodania serwera forge i rozumiem odpowiedź od administracji ponieważ faktycznie jedni mogli by nie umieć zainstalować a drugim by to lagowało. Pozdrawiam.
[Obrazek: view]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości