Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na SpaulikPL i _MinkaMufinka_

#11

SpaulikPL jeśli chciałeś zobaczyć kolekcje główek to mogłeś się do mnie tepnąć a nie do xArczi i już kilka razy mi psy zabiłeś SpaulikPL ale dałam ci ostatnią szanse i teraz z _MinkąMufinką_ to zrobiłeś i xArczi też jes oskarżony za tepnięcie SpaulikaPL _MinkaMufinka_ i Lelouch

SpaulikPL to poco tepałeś się do xArczi a nie do mnie jeśli chciałeś zobaczyc kolekcje główek koxów?
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#12

Tepanie graczy nie jest karalne, a ja się do Ciebie tepałem, ale nie przyjmowalas...
-=AtlasTau=-

#13

Moim zdaniem, czytając powyższe wypowiedzi Natalii, które są mega nieskładne i ciężko się dowiedzieć o co chodzi, nawet po ponownym odczytaniu, to zabijanie zwierząt poza działką nie jest karalne, to po pierwsze, a po drugie robienie homów u kogoś również nie jest karalne. To survival. Trzeba myśleć, komu się ufa. Jestem negatywna co do oskarżenia.

PKT 13. Regulaminu: Zwierzęta na działkach survival są pod ochroną. Zabrania się wykorzystywania dziur systemu działek do zabijania zwierząt bez zgody gracza. Przykładem jest sytuacja, gdy gracz ma łuk z zaklęciem "płomień" (zwierzę nie otrzyma obrażeń od strzału, ale zginie od ognia).
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#14

Brak wystarczających dowodów, zamykam.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości