Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Pola nas dręczy zabija i nas wkurza!

#1

Kiedy ja z MadMatixPL i Xidroxem mieliśmy robić zamek clanu Wtedy Kuki tepneła pole... Nie chce nam oddać itów i sie wkurzyłem wyzywałem ją dostałem Przepraszam ,,Kurwa`` mute bez sensu bo ona nas męczyła! Ona ma dostać bana i mnie to nie obchodzi PS:Nie moge ss wysłać bo zajmuje więcej niż 500kb więc moge wysłać na discordzie...  Wściekły

#2

Usuń lepiej te przekleństwo bo serio się pogrążasz. ''Ma dostać bana i mnie to nie interesuje'' to żart czy ty tak na serio? Mute bez sensu? Czyli skoro ktoś cię ''męczy'' to możesz sobie klnąć itp.? W dodatku skarga bez wzoru, ehh...
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

(30-10-2017, 15:25 PM)_KoteQ_ napisał(a): Usuń lepiej te przekleństwo bo serio się pogrążasz. ''Ma dostać bana i mnie to nie interesuje'' to żart czy ty tak na serio? Mute bez sensu? Czyli skoro ktoś cię ''męczy'' to możesz sobie klnąć itp.? W dodatku skarga bez wzoru, ehh...

Mnie to nie obchodzi... Polska to wolny kraj :3

#4

1) Skarga bez wzoru
2) łamiesz regulamin przekleństwami w Twojej strony które jeszcze cytujesz na forum - tylko sobie grabisz a w żaden sposób nie polepszasz swojej sytuacji.
3) Typ gry surviwal polega między innymi na przetrwaniu więc jeśli ktoś Cie zabije to wcale nie ma obowiązku oddawać Tobie itemów
4) skoro sami tepnęliście tam Pole to po co robicie na nią skarge? Trzeba uważać kogo sie tepa do siebie i z kim sie przebywa.

Myśle że to wszystko co można tutaj wnieść do tej skargi pozbawionej dowodów w postaci screenów
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#5

Zamykam. Avisek 2 tyg. bana za obrazę administracji, serwera oraz wulgarne zachowanie i niestosowanie się do zasad panujących w dziale.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

Nękanie czyli Notoryczne nachodzenie kogoś i zabijanie go mimo braku jakich kolwiek zysków chyba takie jest pijecie tego Płacz ze śmiechu a pola lubi zabijać dla itemow
[Obrazek: giphy.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości