Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


xXMINECRAFTPROXx

#1

1. Nick oskarżającego: _KoteQ_
2. Nick oskarżonego: xXMINECRAFTPROXx
3. Opis sytuacji: Gracz ciągle przeklinał na chacie (to nie jego pierwszy raz), wyzywał mnie i Marisie07 po tym, jak go zabiłyśmy.
4. Data zdarzenia: 2016-10-18
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: https://zapodaj.net/663414c86894a.jpg.html
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#2

Pięknie, jak ja byłam na serwerze to się w miarę pilnował, jak tylko wyszłam z serwera to się zaczęło. Myślę że ban na jakiś czas mu się należy.

#3

Przyłączam się do skargi. Gracz ten często zachowuje się w sposób prowokacyjny, spami na czacie praktycznie zawsze kiedy na nim jest bezsensownymi i irytującymi twierdzeniami typu ( nikt mnie nie lubi itp),czat nie wygląda wtedy najlepiej.Byłem świadkiem gdy jegomość chwalił się niezbyt kulturalnym słownictwem gdy został zabity po uprzednim prowokowaniu innych graczy na czacie ogólnym.Osobiście uważam ze działa on czynnie na szkodę serwera a jego zachowanie odstrasza nowych graczy,dlatego przyłączam się do skargi i bana dla tego pana

#4

Potwierdzam Leśnego. Święte słowa.

#5

Przyłączam się do skargi.
Jako argument powołuję sytuację z ostatniego eventu "Labirynt" na którym to oskarżony został już ukarany za nieetyczne korzystanie z czatu gry.

#6

Ja też się przyłączam. Dałam mu ostatnio bana na 2 dni za wyzwiska, ale widzę, że go to nie zniechecilo... Zresztą zawsze jak wbijam to pierwszy się wita po czym zaczyna się wnerwiać, że wbiłam, bo jestem zła, bo go nie lubię... Płacz ze śmiechu

#7

2-dniowy ban oraz 5 dni mute.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości